Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos ant viešojo transporto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Prašom: Volvo 7700 #776 su wizzAir reklama
    Atvaizdas
    Wizzair reklamą gavo Volvo 7700A #747 ir #779
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Vilnius. Amber Haus.

      Patiko priekinės šono dalies sprendimas.



      Comment


        Autobusas Nr. 713 turi naują Lietuvos draudimo reklamą.

        Viena iš 7-ojo troleibusų maršruto Škodų (garažinio numerio neįsiminiau) gavo, berods, kelionių agentūros "Daigera" reklamą.
        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
        Marsrutai.lt tinklaraštis!
        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

        Comment


          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
          Autobusas Nr. 713 turi naują Lietuvos draudimo reklamą.
          712 dar tokią turi.

          Viena iš 7-ojo troleibusų maršruto Škodų (garažinio numerio neįsiminiau) gavo, berods, kelionių agentūros "Daigera" reklamą.
          2647. Dar 2548 (8 maršrutas) su taupomosios kasos paskolų (ar ko ten) reklama.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Ketvirtoji "wizzAir" kelionių reklama - ant Volvo 7700A #773 autobuso.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Comment


                Kaune


                Beveik tokią pačią turi ir dar vienas Berkhof.
                Daugiau mano nuotraukų >>>

                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                Comment


                  2548

                  Reklama graži, tvarkinga, bet "nedirba" dėl labai paprastos priežasties. Užrašai, logotipai, firmos pavadinimas turėtų būti didesni ir išraiškingesni, nes kai troleibusas pralekia pro šalį nieko nespėji perskaityti.

                  Comment


                    2012.05.29 (#713)

                    Comment


                      2012.06.06 #761

                      Comment


                        Per reklamas kartais maršruto nr. gale neįžiūrėsi..

                        Comment


                          Volvo 7700 Nr. 782 turi naują galinę reklamą. Nepamenu, ką ten reklamuoja
                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                          Comment


                            2588, 19-as maršrutas reklamuoja Antakalnio gimnaziją. Reklamos formatas analogiškas prieš tai buvusiai "Už donorysę". Tiktai šita žalia.
                            2621, 3-as maršrutas reklamuoja prekių vaikams parduotuvę.

                            Comment


                              Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                              2588, 19-as maršrutas reklamuoja Antakalnio gimnaziją. Reklamos formatas analogiškas prieš tai buvusiai "Už donorysę". Tiktai šita žalia.
                              2621, 3-as maršrutas reklamuoja prekių vaikams parduotuvę.
                              Papildysiu kolegą: 2620 reklamuoja "Teritorinę ligonių kasą"
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Nauja reklama. Volvo 7700 gar. nr. 718
                                Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                Comment


                                  Parašė autobusas36
                                  2012–06–04 d. Solaris 1700 2 St. Centro Poliklinika (Su PPC Ozas ir PPC Panorama bendra reklama)
                                  Niekada nemačiau besireklamuojančių bendrose reklamose didžiųjų prekybos centrų. Tavo nuotraukoje yra eilinės batų parduotuvės reklama, kuri randasi tiek Panoramoje, tiek Oze. Bet tai ne prekybos centrų reklama.

                                  P.S. Gal kitiem ir gerai, bet manau tokios kokybės nuotraukom forume ne vieta. Turėk jas savo fotogalerijoje, bet čia dedamos aukštos kokybės nuotraukos.
                                  دائما الليتوانيه

                                  Comment


                                    2012–06–04 d. Škoda 14Tr 1605 06 St. Centro Poliklinika (Su Nofos Bazės reklmama)


                                    2012–06–04 d. Škoda 14Tr 1605 06 St. Centro Poliklinika Su Nofos Bazės reklmama)


                                    2012–06–04 d. Škoda 14Tr 1134 14 St. Centro Poliklinika (Su Norfos reklama)


                                    2012–06–04 d. Škoda 14TrM 2671 7 St. Centro Poliklinika (Su fibo plius reklama)


                                    2012–06–04 d. Solaris 1701 6 St. Centro Poliklinika (Su www.audiniai.lt reklama)


                                    2012–06–04 d. Solaris 1700 2 St. Centro Poliklinika (Su PPC Ozas ir PPC


                                    2012–06–04 d. Solaris 2695 7 St. Centro Poliklinika (Su Perkūnkiemio reklama)


                                    2012–06–04 d. Solaris 2695 7 St. Centro Poliklinika (Su Perkūnkiemio reklama)



                                    Daugiau mano nuotraukų rasite čia.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Kaunas:













                                      Comment


                                        http://fotobus.msk.ru/vehicle/398911/#n446358 - Šis autobusas gavo "Trakų" reklama, kai bus laiko sugausiu jį

                                        #768 2012.06.10

                                        Comment


                                          Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                          Nauja reklama. Volvo 7700 gar. nr. 718
                                          Atvaizdas
                                          Keista, kai logo skirtingai atrodo šone ir gale (turiu omenyje taškiukus virš raidžių).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X