Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos ant viešojo transporto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiauliuose Volvo 7000 Ü CNG
    Daugiau mano nuotraukų >>>

    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

    Comment


      Keletas naujesnių reklamų

      Troleibusai:

      1662




      2645




      Dar reklamą įgijo 1543 (6-as maršrutas). Reklamuoja keturačius (?)

      Autobusai:

      799 (ir visa eilė kitų Volvo)

      Comment


        Kaip reikiant per savaitę užderėjo naujų reklamų:

        1543. Man didelis netikėtumas. 6-ame maršrute ir taip netrūksta laisvų troleibusų, o reklamą gavo kažkoks Pilypas iš kanapių, neaišku, iš kur čia atsiradęs šiame maršrute.




        2127. Atnaujinta tik pusė troleibuso. Ir nekažin kaip. Su tom spalvom prisižaista per daug, manyčiau...






        2625. Po šiokios tokios pertraukos - vėl ta pati reklama, ant to pačio troleibuso...



        Pamėgo visokie skudurynai 19-ą maršrutą.

        2689. Tai buvo paskutinis Solaris Vilniuje, iki šiol neturėjęs jokios reklamos. Nors pati reklama ir ne pati geriausia.


        Comment


          Ant kelių Jurbarko mažųjų autobusų atsirado reklamos - dabar į vieną sėdimą vietą sukišti penki keleiviai ir dienos šviesos nematys...
          Daugiau mano nuotraukų >>>

          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

          Comment


            Pratęsiant šeštadienio apžvalgą. Šiandien buvo pagaunami pikiniai troleibusai, kurie per porą savaičių susirinko nemažai reklamų (visos galinės).

            Energo Life. Jau publikavau šios reklamos nuotraukas ant 2645. Bet pamaniau, kad į temą papublikuoti ir kitus šios reklamos troleibusus, pagautus šiandien.
            1111, 1492...




            OptiO. Dar viena galinių reklamų serija, kurią atradau tik šiandien.
            1112, 1594...




            Na, o didžiausią profesinį pasitenkinimą man sukėlė Faugos reklamos, ant troleibusų, kuriuos buvo galima pavadinti "be perspektyvų". Jeigu jie ir turėjo kada kokių reklamų, tai buvo labai seniai. Tad net ir tokia mažytė reklama labai praskaidrina nykų tų troleibusų nuotraukų archyvą.
            2541, 1554...




            Reikia paminėti, jog visos reklamos pagamintos skirtingų reklamos agentūrų.

            Comment


              Dėkui, rufai, už fotografijas ir temos pildymą.
              Antroji "la espanola" aliejaus reklama - ant Solaris troleibuso, gar.nr. nepastebėjau (tai gali būti 4, 6 arba 11 maršruto Solaris).
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Antakalnis. Solaris 1682.

                Comment


                  Smscredit.lv reklama Rygoje
                  Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                  Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                  Comment


                    Naujausia reklama ant #1703 Solario - "Bershkos" drabužių reklama. Pastaroji atrodo išties gražiai
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Neseniai reklamavęs TELE2, o nuo šios savaitės reklamuojantis OMNITEL Ukmergės autobusų parko Neoplan N4014NF Gar. Nr. 45 (už kokybę atsiprašau, fotografavau telefonu lyjant).

                      Comment


                        Comment


                          Ant keleto "Centvalio" bei kai kurių "mikrobų" užklijuotos reklamos su rinkiminėmis agitacijomis
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            Ant keleto "Centvalio" bei kai kurių "mikrobų" užklijuotos reklamos su rinkiminėmis agitacijomis
                            Ir aš tuo stebiuosi. Vilniaus miesto savivaldybėje viešąjį transportą kuruoja socialdemokratas Adomavičius. Tikriausiai dar pamenate, kiek triukšmo kilo, pirmiausia iš „Transrevis“, kai pakeitė mikroautobusų trasas, pati kompanija atsisakė 2 maršruto. Dabar patys važinėja „pasipuošę“ tos partijos atributika. Ko aš dar nežinau???
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              Ant keleto "Centvalio" bei kai kurių "mikrobų" užklijuotos reklamos su rinkiminėmis agitacijomis
                              Ir aš tuo stebiuosi. Vilniaus miesto savivaldybėje viešąjį transportą kuruoja socialdemokratas Adomavičius. Tikriausiai dar pamenate, kiek triukšmo kilo, pirmiausia iš „Transrevis“, kai pakeitė mikroautobusų trasas, pati kompanija atsisakė 2 maršruto. Dabar patys važinėja „pasipuošę“ tos partijos atributika. Ko aš dar nežinau???
                              Socialdemokratų rinkimine agitacija apklijuoti beveik visų Vilniaus miesto "privačių" firmų mašinos - teko matyti "Almir", "Centvalio", "Kolegitos", T. Paulavičienės įmonės, "Transrevio", "Zigvalio" mikroautobusus bei "Centvalio" autobusą ("Kolegitos" autobusų man tiesiog nepasitaikė).

                              Panašu, kad privačių vežėjų asociacija (ar kaip ją dar pavadinti) gavo bendrą reklamos užsakymą ir turbūt neverta tame įžvelgt politinių simpatijų ar antipatijų - uždirbt papildomą litą nori visi...

                              Comment


                                Aukščiau minėtos rinkiminės agitacijos pavyzdys:


                                Turbūt neverta to laikyti pilnaverte reklama ir publikuoti šioje temoje.

                                Comment


                                  "Kolegitos" CEB 485, 05 maršrutas

                                  Comment


                                    Viena iš 2 šiuo metu naujausių reklamų ant troleibusų: 1679, 2 maršrutas.



                                    Kita yra ant 2606 Škoda 14Tr (16 maršrutas; baltai mėlyna). Naujausia autobusų reklama - ant Volvo 7700 nr. 788 (žydros spalvos, Vilniaus taupomoji kasa). Šių 2 reklamų nuotraukų dabar neturiu.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Viena iš 2 šiuo metu naujausių reklamų ant troleibusų: 1679, 2 maršrutas.

                                      Atvaizdas


                                      Kita yra ant 2606 Škoda 14Tr (16 maršrutas; baltai mėlyna). Naujausia autobusų reklama - ant Volvo 7700 nr. 788 (žydros spalvos, Vilniaus taupomoji kasa). Šių 2 reklamų nuotraukų dabar neturiu.
                                      Dar viena naujausia reklama - ant 1655 Škodos. Gali jų būti ir daugiau
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Mes irgi turime "Bershka"

                                        Comment


                                          Šiandien. Naujosios reklamos ant Solarių:

                                          1703. "Bershka" drabužių reklama


                                          1679. Trečiasis "meilės" troleibusas ( )


                                          2697. "Liepyno namai" Žvėryne. Tai trečioji reklama šiam troleibusui
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X