Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos ant viešojo transporto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    O kokios dar buvo? (buvo su daewoo, katpėdėlės, dvi "Vinitos" ir dabatinė velomaratono")
    Gal žinot koks troleibusas važinėjo su McDonalds reklama prieš 7-10 metus? 3 maršrutu dirbo.

    Comment


      Parašė FRT Rodyti pranešimą
      Gal žinot koks troleibusas važinėjo su McDonalds reklama prieš 7-10 metus? 3 maršrutu dirbo. Troleibusas beroc raudonas buvo.
      Taip, buvo raudonas Tas troleibusas buvo Škoda 14tr #2589
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Taip, buvo raudonas Tas troleibusas buvo Škoda 14tr #2589
        Dar buvo geltonas su LABAS reklama. Irgi 3 maršrutas. Gal žinote ir šio nr?

        Comment


          Parašė FRT Rodyti pranešimą
          Dar buvo geltonas su LABAS reklama. Irgi 3 maršrutas. Gal žinote ir šio nr?
          Papildau ssnaiperio pranešimą.

          Raudoni McDonaldai iš pradžių buvo du. 2613 3-as maršrutas ir 1619 5-as maršrutas. 1619 buvo nuimtas gana greitai, o 2613 važinėjo iki 2002m. 2002m. reklama buvo nežymiai pakeista ir, kaip jau minėjo ssnaiperis, teko 2589, kuris su ja važinėjo iki 2005m. ir dar bent porą metų be užrašų.

          LABAS reklamų buvo daugybė ir gana įvairių. Aš pats, asmeniškai, atsimenu tik pačias "geltoniausias" ir būtent 3-ame maršrute. Čia vėlgi analogiška situacija kaip su McDonaldais. Iš pradžių LABAS reklamą turėjo 2561 3-as maršrutas (iki 2000m.) Vėliau šią reklamą perėmė, nepatikėsit, vėlgi 2589. Važinėjo apie metus.

          2589 savo laiku turėjo aukso amžių 3-ame maršrute. Didelės reklamos ėjo viena po kitos.

          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          O kokios dar buvo? (buvo su daewoo, katpėdėlės, dvi "Vinitos" ir dabatinė velomaratono")
          Pagal eiliškumą kiek atsimenu: Thomas, Daewoo, Katpėdėlė, Katpėdėlės Gira (Ne Sintetikai), Statau(Išpardavimas-komisas), Vinita, Vinita(mėlyna), Velomaratonas.

          Iki Thom'o ir po Thom'o (iki Daewoo) galėjo būti dar belenkiek man nežinomų. 5-as maršrutas nėjo pro mano kiemą

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Ir mano rakursai Vilniaus gatvėje
            Solaris trollino 15ac #1705 (šriftas kažkodėl autobusų parko)
            Atvaizdas


            Ir Škoda 14tr #1630. Tai jau ketvirtoji reklama ant šio troleibuso
            Atvaizdas
            Nebėra, nei autobusų, nei troleibuso parko nuo šiol tai Vilniaus viešasis transportas...

            Comment


              Parašė dobber Rodyti pranešimą
              Nebėra, nei autobusų, nei troleibuso parko nuo šiol tai Vilniaus viešasis transportas...
              Bet žmonių širdyse tai dar ilgai bus vadinama atobusų/troleibusų parkais...

              Comment


                Parašė FRT Rodyti pranešimą
                Bet žmonių širdyse tai dar ilgai bus vadinama atobusų/troleibusų parkais...
                Mintyse.
                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                Comment


                  Moki-Veži reklama ant Neoplan N4014NF #2151,tai bene populiariausia reklama Panevėžyje

                  Comment


                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                    Mintyse.
                    Žinok kaip kam.

                    Comment


                      Parašė dobber Rodyti pranešimą
                      Nebėra, nei autobusų, nei troleibuso parko nuo šiol tai Vilniaus viešasis transportas...
                      Čia visai ne į temą, bet noriu pasisakyti. Esat neteisus - tiek autobusų, tiek abu troleibusų parkai liko, yra ir liks, kaip atskiri vienos bendrovės Vilniaus Viešasis Transportas padaliniai su savo autonomija ir vidaus taisyklėmis. Jie ir toliau tradiciškai vadinami autobusų ir troleibusų parkais, tiek mūsų entuziastų, tiek ir parko darbuotojų. Prašom nemanipuliuoti sąvokų egzistavimu ir neklaidinti kitų

                      Comment


                        Ne taip operatyviai, kaip iš Vilniaus, bet štai viena nauja reklama ir Kaune. Užklijuota senokai, bet autobusas matyt buvo sugedęs, nes nuolat parke stovėjo. Taip pat ant tokio pačio Berkhofo yra ir Tele2 reklama.
                        Daugiau mano nuotraukų >>>

                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                        Comment


                          Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                          Čia visai ne į temą, bet noriu pasisakyti. Esat neteisus - tiek autobusų, tiek abu troleibusų parkai liko, yra ir liks, kaip atskiri vienos bendrovės Vilniaus Viešasis Transportas padaliniai su savo autonomija ir vidaus taisyklėmis. Jie ir toliau tradiciškai vadinami autobusų ir troleibusų parkais, tiek mūsų entuziastų, tiek ir parko darbuotojų. Prašom nemanipuliuoti sąvokų egzistavimu ir neklaidinti kitų
                          "Tradiciškai vadinami"? tai ar kiti buvo suklaidinti? ar tavo tradicijos buvo suklaidintos?

                          Beje tu tikrai visai ne į temą "Čia visai ne į temą, bet noriu pasisakyti" neteršk puslapio, bei negaišink savo, bei kitų laiko.

                          Geros dienos!

                          Comment


                            VVT 720
                            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                            Comment


                              Atnaujinta "smscredit.lt" reklama - ant Volvo 7700A #703 autobuso
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                VVT 703 su nauja "smscredit" reklama.

                                Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                Comment


                                  Su tokia pačia reklama Škoda Kaune.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                  Comment


                                    Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                                    Su tokia pačia reklama Škoda Kaune.
                                    Atvaizdas
                                    Dar tokią pačią Kaune turi 278 ir 285 Škodos
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Pora smulkių žuvelių iš Vilniaus gatvių. (Fotografuota 2012-08-06)

                                      2536


                                      1592


                                      Abu troleibusai pertraukiamo grafiko.

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Dar tokią pačią Kaune turi 278 ir 285 Škodos
                                        ir 301

                                        Comment


                                          Dar TELE2 reklama
                                          Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2012.08.09, 09:36.
                                          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X