Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Rasyk visa tai Zuokui ant sienos FB.

    Comment


      Parašė Rijikas Rodyti pranešimą
      Be to pastebiu, kad grafikų laikymasis pradeda gerokai šlubuoti, pvz. pikta, kai einu į tolimą stotelę dėl greitojo, o jis neatvažiuoja laiku + piliečiai ir toliau noriai moka 3,5 Lt už bilietą iš vairuotojo, kas visoje maršruto trasoje galbūt atima kokias 3 min
      Vairuotojai nesutiks, nes jie gauna labai neblogus pinigus už bilietų pardavinėjimą.

      2) premijuoti greitųjų maršrutų vairuotojus, kurie laikosi tvarkaraščio. Ir gerai permijuoti, kad apsimokėtų skristi per raudoną signalą
      Čia verta susimąstyti, nes teko pastebėti, kad vairuotojams likus porą metrų iki šviesoforo žalio signalo, jie pradeda stabdyti, o kai pradeda mirksėti žalia šviesa – jau stabdo prie sankryžos, nors laisvai galėjo ją pravažiuoti (ir taip daro kiekvienas vairuotojas). Visgi tas iki šiol lėtas važiavimas vairuotojams neišėjo į gerą, nes jie tiesiog arba bijo, arba atprato nuo greito važiavimo. Į GRA maršrutus reikėtų siųsti „Kolegitos“ vairuotojus – va, tie tikrai tilps į duotą laiką.

      4) numatyti normalų kasmetinį parko atnaujinimą, kad būtų daugiau blizgių autobusų
      Zuokas teigia, kad tai būtų įmanoma po šios reformas, žiūrėsim kaip bus, tikrai nemalonu važinėti Saffle ir Carrus autobusais.


      5) pridedu dar gi: šviesoforinėse sankryžose pirmenybė greitiesiems maršrutams; nes pvz vakar prie spaudos rūmų sankryžos autobusas kukavo mažiausiai 2 min, nors ir vėlavo...
      Tai labai geras sprendimas, tačiau jis tinka ir paprastiems maršrutams. Reikia išnaudoti visas menkiausias galimybes, norint padaryti tikrai greitąjį VT.

      Comment


        2G dirba 478, 546, 869

        5g- 547, 50- 749.
        Paskutinis taisė Mettal; 2013.07.05, 17:39. Priežastis: Apjungti 2 pranešimai

        Comment


          Nuo šiandienos ne nauji autobusai greituosiuose maršrutuose- jau nebe staigmena.
          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
          Marsrutai.lt tinklaraštis!
          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

          Comment


            Parašė Svajonius
            5g- 547, 50- 749.
            Aš mačiau tą 50 maršrutu dirbantį autobusą (gar. nr. 749) Naujakiemio st. (link Bajorų). Pažiūrėk mano įkeltą nuotrauką temoje "Vilniaus autobusų fotogalerija".

            Comment


              Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
              2G bent 3 ilgos masinos - ne volvos
              Santariškėse stovėjo ne visi pertraukiami autobusai, tačiau visi 4 ten buvę - ne Volvo (Mercedes-Benz, Heuliez).
              Ko gero "naujausias" maršrutas šiandien buvo 3G, kuriuo visi pertraukiami buvo tik trumpi Volvo ir 1 MAN.

              Kas dėl pasiūlymo nepardavinėti bilietų - tai labai didelis minusas vairuotojams. Jie iš to prisiduria nemažą sumą prie atlyginimo. Ypatingai gerai "biznis" eina 1G maršrutu. Gal geriau kokius konduktorius įvesti (tik nuo 9 iki 19 val.)? (Čia irgi iš 2050 m. strateginio plano )
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė Rijikas Rodyti pranešimą
                Reikėjo gi, kad pirmomis dienomis blizgėtų šiaip labai aiškus signalas, kad kai reikės sutankinti tvarkaraščius, pritrūks blizgių ir gražių transporto priemonių.
                beje mano pojūčiai sako, kad visi blizgūs autobusai buvo specialiai prieš liepos 1 d. išvalyti, nes buvo neįprastas švarumas ir kvapnumas Tikiuosi šito neužleis dalyko...
                Be to pastebiu, kad grafikų laikymasis pradeda gerokai šlubuoti, pvz. pikta, kai einu į tolimą stotelę dėl greitojo, o jis neatvažiuoja laiku + piliečiai ir toliau noriai moka 3,5 Lt už bilietą iš vairuotojo, kas visoje maršruto trasoje galbūt atima kokias 3 min. vakar ištestavau, ar galima nuo ateities st. iki savanorių pr. st. atvažiuoti 2G per 23 min (dar apie 8 val. vakaro), tai atsakymas vienareikšmiškas, kad ne, ir užtrukau 30 min bei pakeliui mano autobusas aplenkė kitą neblizgantį 2G autobusą
                Ką visu tuo noriu pasakyti, tai, nors ir vasaros atostogos Vilniaus miesto savivaldybei bei susisiekimo paslaugoms, tačiau teks srėbti daug košės rugsėjo mėn, jei dabar nepasiruoš; o Zuokas, manau, praras daug politinių dividendų, kurių davė ši pertvarka, tarp jų galbūt net mano, nors aš jį linkęs palaikyti ir toliau
                Ką galiu pasiūlyti daryti, kad laikytųsi grafiko (nekeičiant trasos įveikimo laiko):
                1) nepardavinėti bilietų greituosiuose maršrutuose, he he, paprasta kaip bet galėtų būti ir kokie nors automatiniai bilietų pardavimo ar dar geriau kortelių pardavimo ir pildymo terminalai (čia 2050 metų strateginis tikslas )
                2) premijuoti greitųjų maršrutų vairuotojus, kurie laikosi tvarkaraščio. Ir gerai permijuoti, kad apsimokėtų skristi per raudoną signalą
                3) toliau galvoti apie A juostų plėtrą, ypač tokią, kur laikinai galima pavogti juostą iš automobilių, bet galvoti, kaip tą juostą ateityje bus vėl galima grąžinti automobiliams. Kažkaip šitoje vietoje pasibaigė progresas su liepos 1 d., ane?
                4) numatyti normalų kasmetinį parko atnaujinimą, kad būtų daugiau blizgių autobusų
                5) pridedu dar gi: šviesoforinėse sankryžose pirmenybė greitiesiems maršrutams; nes pvz vakar prie spaudos rūmų sankryžos autobusas kukavo mažiausiai 2 min, nors ir vėlavo...
                O kas taip daro įtaką, kad žmonės taip perka bilietus autobusuose?

                Comment


                  Šiandien 6G mačiau 276, 277, 499, 509, 715. Labiausiai nustebino vieno Neoplano vairuotojo elgesys - važiuoja į parką, tačiau tik gale užrašyta AP. 115 maršrute dirba 925

                  Comment


                    Teko stebet toki vaizda. I Kudirkos st. atvaziuoja tuščias autobusas, ir stovi gal 10min, kol sulips visi norintieji. i pašilaičiu puse važiavo pilninteliai autobusai. Idomu, kiek kokiam maršrutui buvo išleista autobusu? Ir beje, visi buvo ilgi. Nemačiau ne vieno trumpo

                    Comment


                      Parašė Špionas Rodyti pranešimą
                      Teko stebet toki vaizda. I Kudirkos st. atvaziuoja tuščias autobusas, ir stovi gal 10min, kol sulips visi norintieji. i pašilaičiu puse važiavo pilninteliai autobusai. Idomu, kiek kokiam maršrutui buvo išleista autobusu? Ir beje, visi buvo ilgi. Nemačiau ne vieno trumpo
                      Taip, naktiniai autobusai šiąnakt tikrai įdomiai atrodė Trumpų ir man neteko matyt (nors, ir ne su visais maršrutais prasilenkiau).

                      Reisų, turbūt, buvo daugiau, nei įprasta (tiesa, nesidomėjau naktiniais jau "šimtą metų" )?. Autobusų kiekis (pagal "nulinius" reisus):
                      101N – 6, 102N – 4, 103N – 6, 104N – 4, 105N – 5.

                      Tvarkaraščiai dar rodomi. Galima skaičiuot ir analizuot

                      Comment


                        6G šiandien dirba... 807! Čia jau pasityčiojimas iš keleivių...

                        P.S. Lietuvos Respublikos vėliavėlės ant kiekvieno autobuso - mero įsakymas, parodyti svečiams, kokie mes patriotai?
                        Paskutinis taisė KitoksBrolis; 2013.07.06, 19:49.

                        Comment


                          Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                          6G šiandien dirba... 807! Čia jau pasityčiojimas iš keleivių...

                          P.S. Lietuvos Respublikos vėliavėlės ant kiekvieno autobuso - mero įsakymas, parodyti svečiams, kokie mes patriotai?
                          Vėliava ant autobuso - tai tradicija per visas valstybės šventes.

                          Comment


                            Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                            Vėliava ant autobuso - tai tradicija per visas valstybės šventes.
                            Pvz 869 šiandien buvo be vėliavėlės, nes nėra kur užkabint
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                              Vėliava ant autobuso - tai tradicija per visas valstybės šventes.
                              Vilniuje vėliavėlės kabinamos ant autobusų tik per krepšinio čempionatus. Per Valstybines šventes būna tik keletą tokių, o čia beveik visas Vilnius. Taip kad atsisakyti mano spėjimo irgi negalima.

                              Comment


                                Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                Vilniuje vėliavėlės kabinamos ant autobusų tik per krepšinio čempionatus. Per Valstybines šventes būna tik keletą tokių, o čia beveik visas Vilnius. Taip kad atsisakyti mano spėjimo irgi negalima.
                                Kiekvienais metais ant visų autobusų vasario 16, kovo 11 bei liepos 6, išvažiuojančių į maršrutus, kabinamos vėliavos. Ant policijos automobilių taip pat
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  Kiekvienais metais ant visų autobusų vasario 16, kovo 11 bei liepos 6, išvažiuojančių į maršrutus, kabinamos vėliavos. Ant policijos automobilių taip pat
                                  Neteko pastebėti, kad kabintų masiškai.

                                  Comment


                                    Veliavėlės tikrai kabinamos ne pirmą kartą

                                    Comment


                                      Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                      Neteko pastebėti, kad kabintų masiškai.
                                      Berods treti metai kaip ši iniciatyva yra daroma.. Taip pat vasario 16 bei liepos 6 šventėms paminėti rengiamos vairuotojų meistriškumo varžybos.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                        6G šiandien dirba... 807! Čia jau pasityčiojimas iš keleivių...
                                        Normalus autobusas, su daug sėdimų vietų. Beto šitie dujinukai visai gerai įsibėgėja ir visai gerai lekia.

                                        Vėliavėlės kabinamos jau kelis metus ant visų viešojo transporto priemonių valstybinių švenčių metu. Nebent nėra kur užkabinti.

                                        Comment


                                          Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                                          Normalus autobusas, su daug sėdimų vietų. Beto šitie dujinukai visai gerai įsibėgėja ir visai gerai lekia.

                                          Vėliavėlės kabinamos jau kelis metus ant visų viešojo transporto priemonių valstybinių švenčių metu. Nebent nėra kur užkabinti.
                                          O Jus pasivažinėkite vasarą tokiose autobusuose. Kai akcentuojama nauja, graži ir kokybiška greitųjų autobusų paslauga - tokie tvartai ant ratų tikrai daro gėdą ir nesukelia noro naudotis šia paslauga. Ypač kai, pvz., 74 maršrutu dirba Volvo autobusai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X