Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[E67] [A5] Kaunas - Kalvarija (- Varšuva) - "Via Baltica"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Valstybinės reikšmės magistralinio kelio Nr. A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ruožo nuo 16,465 iki 23,32 km rekonstravimo techninio darbo projekto projektiniai pasiūlymai.
    Ištraukos iš projektinių pasiūlymų








    https://www.krs.lt/media/56420/pp-via-lietuva.pdf

    Bendra numatomų projektuoti statinių schema
    (paspaudus - didesni brėžiniai)
    Vakarinė dalis. Mauručiai- Juragiai


    Rytinė dalis. Stanaičiai - Garliava


    Visi brėžiniai: https://www.krs.lt/media/56421/via-v...7-2_merged.pdf
    Viešojo svarstymo skelbimas: https://www.krs.lt/savivaldybe/struk...e%C5%A1inimas/
    Paskutinis taisė Romas; 2024.05.28, 17:14.

    Comment


      Parašė Romas Rodyti pranešimą
      Šioje temoje labai patogu susirasti reikiamą informaciją apie rekonstruojamos A5 "Via Balticos" eigą nuo Kauno iki Lenkijos sienos.
      Todėl "pasiuntimas toliau" diskutuoti apie visų laukiamą rekonstrukciją iki sienos yra ne vietoje ir ne itin mandagus.

      Tuo tarpu ties spamo riba vykusi bendro pobūdžio diskusija apie nusitrynusius ženklinimus labiau tiktų ne šioje, o kitoje temoje - pvz. apie kelių ženklinimą.
      Pranešimai nors kiek susiję su tema. Vat tamstos eilinis kitų auklėjimas kaip diskutuoti yra tikras spamas.

      Comment


        Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

        Pranešimai nors kiek susiję su tema. Vat tamstos eilinis kitų auklėjimas kaip diskutuoti yra tikras spamas.
        Ir vėl senų žaizdų išsilaižymas vyksta

        Comment


          Parašė Romas Rodyti pranešimą

          Tuo tarpu ties spamo riba vykusi bendro pobūdžio diskusija apie nusitrynusius ženklinimus labiau tiktų ne šioje, o kitoje temoje - pvz. apie kelių ženklinimą.
          Nu atsiprašau, nežinojau kad Via Balticos kelio žymėjimas nėra susijęs su Via Balticos tema. Ateičiai žinosiu.

          Comment


            Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą
            Nu atsiprašau, nežinojau kad Via Balticos kelio žymėjimas nėra susijęs su Via Balticos tema.
            Aišku, kad susiję, kol neprasideda palyginimai nutolinantys diskusiją nuo temos.

            Ten pastabėlė apie temas buvo dėl tamstos pasiūlymo apie A5 paskutinį etapą (patį laukiamiausią) diskutuoti atskiroje, o ne A5 temoje.
            Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą
            Tai gal jūs susikurkit atskirą naujo Via Baltica rekonstrukcijos etapo čatą ir ten diskutuokite?

            Comment


              Rekonstruojamas III etapas (72,5 - 56,8 km) nuo Skardupių iki Marijampolės Šiaurinio mazgo / Puskelnių
              Foto 2024.05




              Skirtingai nuo anksčiau buvusių 6 ar 7 pervažiavimų į kitą juostą, šį kartą gana ilgą atstumą buvo galima nuvažiuoti nesisukiojant


              Kelio RK5122 Vilkaviškis - Liudvinavas viadukas






              Kelio RK2609 Marijampolė - Keturvalakiai viadukas




              Apsauginės tvorelės


              Tolumoje matosi "Emsi" degalinė


              Antras pervažiavimas į kitą juostą




              Trečias pervažiavimas į kitą juostą


              Tarpučiai arba Marijampolės vakarinis mazgas

              Comment


                Parašė Romas Rodyti pranešimą
                Aišku, kad susiję, kol neprasideda palyginimai nutolinantys diskusiją nuo temos.

                Ten pastabėlė apie temas buvo dėl tamstos pasiūlymo apie A5 paskutinį etapą (patį laukiamiausią) diskutuoti atskiroje, o ne A5 temoje.
                Nesupratusiems - čia buvo sarkazmas nuo a iki z. Nes realybėje aš nesuprantu tokių kaip jūs ir jūsų nurodinėjimų. Sakote, kad "pasiuntimas toliau diskutuoti apie visų laukiamą rekonstrukciją iki sienos yra ne vietoje ir ne itin mandagus", o jūsų (kolektyvinio jūsų) pastabos ar yra mandagios? Nes viską ką parašiau, tai 180 laipsnių išverčiau ką parašėte jūs. Grįžtant prie to ką parašėte, gal galite parodyti forumo taisyklę, kuri teigia, kad paskelbus kažką (daliai forumiečių) aktualaus, forumo veikla turi būti pristabdyta ir nevalia jos atnaujinti, kol neprisikaups pora puslapių komentarų ta tema (t.y. kaip čia kažkas išsireiškė, kol visi spės pasidžiaugti)? Nes kaip jau minėjau, vienoje forumo šakoje gali vykti kelių temų nagrinėjimas vienu metu. Ar čia koks vaikiškas pyktis, kad "aš paskelbiau kažką tiek svarbaus, bet forumiečiai to nepastebėjo ir eina prie kitų temų, cry cry cry"? Bet kokiu atveju, daugiau su jumis diskutuoti neketinu, nes paliekate susireikšminusio teisuolio įspūdį. Rašykite apie ką norite, o aš taip pat rašysiu apie ką noriu.

                Comment


                  Marijampolės vakarinis mazgas




                  Būsimoji trasa po viaduku








                  Matosi, kokio storio bus pagrindas ir apatiniai sluoksniai

                  Comment


                    Bendrinis komentaras, gal forumui vertėtų irgi turėti vizualaus mapo rodyklę būtent kelių infrastruktūroms projektams, panašiai kaip lenkai pasidarę: https://www.ssc.siskom.waw.pl/
                    Galima būtų ir Kaunas-Lenkijos siena atkarpas suskaidyt, tiesiog būtų vizuali rodyklė. Deja viskas, kas su paišymu ir paveikslėlių redagavimu susiję, man gaunas kreivai šleivai, tai pats tokiam darbui nesisiūlau, nebent jei reikėtų padėt administruoti.

                    Comment


                      Marijampolės aplinkkelis tarp Marijampolės vakarų (Tarpučių) ir Marijampolės šiaurės (Puskelnių) mazgų
                      Foto 2024.05






                      Pervažiavimas į kitą juostą






                      Prasideda akustinės sienelės




                      Kelio RK 2607 Marijampolė - Šunskai viadukas






                      Ženklas liepiantis laikytis atstumo






                      Marijampolės šiaurinio mazgo pradžia šalia "Orlen" degalinės


                      Comment


                        Parašė Romas Rodyti pranešimą
                        Kauno rajono savivaldybės įkelti brežiniai visuomenės svarstymui ruožui tarp Mauručių ir Garliavos mazgo.
                        Tarp Juragių ir mastaičių numatytas viadukas, bus nutiesta daug jungiamųjų kelių
                        Garliavos mazgas toliau lieka nelogiškas, kai pagrindinis srautas iš Marijampolės link IX forto važiuos ne tiesiai, o toliau turės sukti ratus "dobilo lapu".

                        Kauno rajono savivaldybė 2024.05.28
                        Valstybinės reikšmės magistralinio kelio Nr. A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ruožo nuo 16,465 iki 23,32 km rekonstravimo techninio darbo projekto projektiniai pasiūlymai.
                        Tikriausiai, sprendimai dėl srautų Via Balticos trasa Garliavos (o kartu ir 9 forto) mazguose bus sprendžiami su šiuo projektu: https://vialietuva.lt/naujienos/prad...mo-sprendiniai

                        Comment


                          Džiugu dėl paskutinio etapo pradžios. Tikiuosi pabaigus nebus užmigta ant laurų dešimtmečiams ir prasidės naujų magistralių projektavimai ir statybos.

                          Comment


                            Marijampolės šiaurinis mazgas.
                            Open street map / Mapy.cz jau rodo aktualią apylankų konfigūraciją


                            Foto 2024.05


                            Žvilgsnis į statomą viaduką






                            Išsukus į senąjį išvažiavimą iš Marijampolės yra atskirti "Via Balticos" srautas ir vietinis eismas nuo Marijampolės.
                            Anksčiau čia buvo dideli kamščiai bei konfliktinių situacijų; marijampoličiai buvo nepatenkinti.
                            Tie "kiaušiniai" su rodyklėmis atrodo neįprastai, bet turbūt atlieka savo funkciją mažinant konfliktų skaičių.


                            Pasisukiojimas žiedinėje sankryžoje ties Pietariais




                            Vėl senasis išvažiavimas iš Marijampolės


                            Srautas iš Marijampolės įsilieja tik šioje vietoje


                            Žiedinės sankryžos elementas


                            Buvęs viadukas virš kelio į Pietarius


                            Tolumoje matosi "Emsi" degalinė, kuri vilioja mažomis kainomis, bet į kurią dabar sunku patekti


                            Puskelniai / Dženčialauka. Už puskilometrio - autostrada A5
                            Paskutinis taisė Romas; 2024.05.29, 19:35. Priežastis: Papildyta

                            Comment


                              Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą

                              Tai gal jūs susikurkit atskirą naujo Via Baltica rekonstrukcijos etapo čatą ir ten diskutuokite?
                              Vėl spamini ir dar nesigaudai kurioje temoje esi. Geriau įkelk nuotraukų iš statybvietės, nors bus naudos forumo dalyviams.

                              Comment


                                O aš manau, kad skelbti nuotraukas apie nekokybiškai padarytus darbus yra svarbiau nei kelis kartus per savaitę rodyti tas pačias nuotraukas apie statybas (lyg ten kažkas iš esmės per tas kelias dienas pasikeičia). Nes objektyviai žiūrint, dėmesys trūkumams pritraukia žiniasklaidą, o ta - kontrolę (gal daeis iki valdžios ir nustos daryti šūdą), o iš tą patį per tą patį nuotraukų skelbimo potencialiai naudos nėra jokios. Skirtumas tarp manęs ir tamstos tame kad aš suprantu, kad forumas yra skirtas visiems ir jame skirtingiems žmonėms yra aktualu skirtingi dalykai, jūs gi kažkodėl manote kad jūsų nuomonė yra pati svarbiausia. Kitaip tariant, esate eilinis susireikšminęs teisuolis, su kuriuo diskutuoti neturiu jokio noro.

                                P.S. "Spamas" čia yra jūsų pastabos, nes mano pastabos apie prastą A5 žymėjimą tinka A5 temai.

                                Comment


                                  Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą
                                  O aš manau, kad skelbti nuotraukas apie nekokybiškai padarytus darbus yra svarbiau nei kelis kartus per savaitę rodyti tas pačias nuotraukas apie statybas
                                  Pora komentarų:
                                  • Čia yra forumas tiems, kas nori žiūrėti statybų progreso nuotraukas, bent aš būtent taip čia atsiradau.
                                  • Ar esat tikras, kad byrantys juostų dažai yra brokas, o ne įprastas, numatomas dėvėjimasis ir iš esmės priežiūros klausimas? Lentvario g. ant ištrupėjusio plastiko užpilta daugiau plastiko, važiuojant dviračiu labai matosi.

                                  Comment


                                    Parašė alga Rodyti pranešimą
                                    • Čia yra forumas tiems, kas nori žiūrėti statybų progreso nuotraukas, bent aš būtent taip čia atsiradau.
                                    O man asmeniškai forumas yra vieta, kur galima pasitarti visais sau aktualiais klausimais su bendraminčiais ir žinovais (jeigu klystu - nurodykite forumo taisyklę). Šioje temoje man vienas iš aktualiausių klausimų šiuo metu yra prastas žymėjimas tiek senuose, tiek naujuose A5 ruožuose. Skirtumas tame kad aš nepuolu moralizuoti kitiems apie ką jiems rašyti, o jūs tą darote, nors taisyklių akivaizdžiai nepažeidžiu (kitaip būtų įsikišę moderatoriai). Aš jums turiu priešpriešinį klausimą - ar ne paprasčiau tiesiog ignoruoti sau nerūpimus klausimus, nebandant šokdinti visų dalyvių pagal save? Gal tiesiog supraskite kad žmonės yra skirtingi ir klausimai jiems rūpi skirtingi, vietoje to kad generuoti antrą puslapį dabar jau tikrai, offtopic ir spamo?

                                    Parašė alga Rodyti pranešimą
                                    • Ar esat tikras, kad byrantys juostų dažai yra brokas, o ne įprastas, numatomas dėvėjimasis ir iš esmės priežiūros klausimas?
                                    Esu beveik tikras, nes kaip minėjau, sename A1 kelyje kažkaip sugebėta normaliai sužymėti kelią, kad nebyrėtų po metų (vienoje iš mano nuorodų galite surasti pradedantį dilti žymėjimą naujausioje A5 atšakoje). Bet visąlaik esu pasiruošęs išklausyti argumentus, jeigu klystu. Tik kad kol kas jokių argumentų neišgirdau, apart "tą ką rašai yra spamas" ir "leisk pasidžiaugti tokia ir tokia naujiena", kas forumo dalyvius parodo ne iš geriausios pusės.

                                    Comment


                                      Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą
                                      aš nepuolu moralizuoti kitiems apie ką jiems rašyti, o jūs tą darote
                                      Labą dieną. Moderatoriai, gelbėkit nuo ad hominem atakų, šitas ponas kaltina nebūtais dalykais.

                                      Gal tiesiog supraskite kad žmonės yra skirtingi ir klausimai jiems rūpi skirtingi, vietoje to kad generuoti antrą puslapį dabar jau tikrai, offtopic ir spamo?
                                      Tiesiog pakomentavau, kad mano nuomone šitas forumas yra apie statybų nuotraukas, sakyti, kad jos netokios svarbios kaip kelių statybos kokybės klausimai yra kažkaip arogantiška, ar kažką.

                                      Mes gyvenam bjauriame klimate. Kažkada galvojau statyti pamatuką picos krosniai, pavarčiau Fibo blokelių techninius parametrus. Jie buvo skirti 50 sušalimo-atšilimo ciklų. Skamba absurdiškai, tiesa? Pas mus tiek per dvi žiemas gali prisirinkti. Jei iš Fibo blokelių susimūrysi kokią nešildomą pašiūrę, ji tarnaus tik kelis metus? Manau, kažkokie panašūs veiksniai gali žaisti ir čia. Ar A1 žymėjimas kokybiškesnis ar tiesiog reguliariau taisomas irgi nežinosi iš arti nepanagrinėjęs.

                                      Comment


                                        Parašė alga Rodyti pranešimą

                                        Labą dieną. Moderatoriai, gelbėkit nuo ad hominem atakų, šitas ponas kaltina nebūtais dalykais.
                                        Jūs tai kolektyvinis jūs. Atkreipsiu dėmesį kad esate gal 5-tas žmogus, kuriam užkliuvo mano postai apie kelio žymėjimą, nes tipo čia forumo šaka tik fotkėms iš statybų, o visa kita "ne į temą".

                                        Parašė alga Rodyti pranešimą

                                        Tiesiog pakomentavau, kad mano nuomone šitas forumas yra apie statybų nuotraukas, sakyti, kad jos netokios svarbios kaip kelių statybos kokybės klausimai yra kažkaip arogantiška, ar kažką.
                                        Kodėl arogantiška? Tiesiog skirtingos nuomonės, rašau juk IMHO. Jums svarbu nuotraukos, galite jas žiūrėti. Man svarbu padiskutuoti apie atliekamų darbų kokybę, tai apie ją ir rašiau.

                                        Parašė alga Rodyti pranešimą

                                        Mes gyvenam bjauriame klimate. Kažkada galvojau statyti pamatuką picos krosniai, pavarčiau Fibo blokelių techninius parametrus. Jie buvo skirti 50 sušalimo-atšilimo ciklų. Skamba absurdiškai, tiesa? Pas mus tiek per dvi žiemas gali prisirinkti. Jei iš Fibo blokelių susimūrysi kokią nešildomą pašiūrę, ji tarnaus tik kelis metus? Manau, kažkokie panašūs veiksniai gali žaisti ir čia. Ar A1 žymėjimas kokybiškesnis ar tiesiog reguliariau taisomas irgi nežinosi iš arti nepanagrinėjęs.
                                        Dėl klimato nesiginčiju, bet tikrai nemanau kad net mūsų klimate dažai turėtų trintis jau po metų, kaip kad rodžiau aukščiau. Kaip jau minėjau, yra tame pačiame Vilniuje kelių, kurie nepaisant savo judrumo (ir to paties klimato), kažkaip kelis metus išlaiko savo žymėjimą, skirtingai nei A5. Galų gale, toje pačioje Antakalnio gatvėje, kuria pravažiuoju po kelis kartus per dieną (ir tikrai būčiau pastebėjęs peržymėjimo darbus), kažkaip nuo asfaltavimo laikų laiko kelio žymėjimas, nepaisant to, kad ten mašinos per juostas persirikiuoja kur kas dažniau, nei A5 kertamos kraštinės linijos, kurios dabar byra. Bet kokiu atveju, sveikinu visas nuomones žymėjimo klausimu, nes toks ir yra mano diskutavimo tikslas - pakalbėti apie problemą ir sužinoti galimas jos atsiradimo priežastis.

                                        O grįžtant prie komentarų apie atseit spamą - daugiau ta tema diskutuoti neketinu ir visas tokias pastabas žadu ignoruoti. Jums mano temos neįdomu - galite nekreipti dėmesio, o jei manote kad pažeidžiu kokias nors taisykles - praneškite moderatoriams. O aš tuo metu toliau rašysiu apie tai, kas man aktualu. Arogantiška? Maybe. Bet prirašius antrą puslapį pasiteisinimų man jau kažkap pch.
                                        Paskutinis taisė Maalinauskas; 2024.05.31, 08:01.

                                        Comment


                                          Parašė spekas Rodyti pranešimą
                                          (Nesu tikras į kurią temą dėti - šią ar A16, nes straipsnis kaip ir apie Via Baltica, bet diskusija turėtų išsirutulioti apie A16 ir susijusius kelius)
                                          Straipsnyje užmačiau mane sudominusią vietą:
                                          Ačiū už pasidalinimą
                                          Moderatorai turbūt suras, kur įdėti pranešimą apie kelią į Lenkiją per Alytų ir Lazdijus

                                          Toje nuorodoje į straipsnį Structum" žurnale įdėta labai graži ir kiek simbolinė nuotrauka, rodanti užstrigusį "Via Balticos" IV etapą
                                          Ir labai smagu, kad tas etapas kitą mėnesį pagaliau atstrigs ir pajudės link sienos

                                          Comment

                                          Working...
                                          X