Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelių eismo taisyklės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė agnette Rodyti pranešimą
    Vilniuje autobusai tures videokameras priziureti A juostas.... baudu uz pazeidimus bus daugiau.
    Be to, didelis klausimas ar Teismas nekvies vairuotojų liudyti. Tada jauksis VVT darbas.

    Šiaip idėja gera. Mano nuomone, turėtų būti patvirtintos taisyklės kaip filmuoti. Pavyzdžiui turi būti pateikiamas ne trumpesnis kaip 10 min vaizdo įrašas (kad išvengti šališkumo - tu man užkišai, aš tave nufilmuosiu).

    Comment


      Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
      kad išvengti šališkumo - tu man užkišai, aš tave nufilmuosiu.
      Nematau čia jokio šališkumo.

      Comment


        4+ juostose nefilmuos, filmuoja ne autobuso vairuotojas, o pati kamera automatiskai.

        Comment


          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
          Nematau čia jokio šališkumo.
          Autobuso vairuotojai turi vežti keleivius, o ne užsiimti KET pažeidimais. Beje, ne kaip bulves vežti, o maksimaliai greitai ir saugiai.

          Pridėjus funkcijas:
          -parduoti bilietą
          -atiduoti grąžą
          gaunasi, kad veža lėtai, dėl ko daug žmonių nevažiuoja VVT.

          Comment


            Parašė agnette Rodyti pranešimą
            4+ juostose nefilmuos, filmuoja ne autobuso vairuotojas, o pati kamera automatiskai.
            Tokie dalykai kaip - čia pažeidinėk, čia nepažeidinėk man nesuprantami. Įstatymai turi galioti visiems ir vienodai.

            Nepranešimas apie administracinį nusižengimą - taip pat nusižengimas.
            Pafilmuos, gaus teismų ir pasibaigs.

            Comment


              Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
              Tokie dalykai kaip - čia pažeidinėk, čia nepažeidinėk man nesuprantami. Įstatymai turi galioti visiems ir vienodai.
              VT turi laiku nuvažiuoti iš taško A į tašką B. Jeigu "skubantys" lenda į A juostą, grafiką išlaikyti yra sunkiau, o tai yra negerai. Jeigu "skubantys" žinos, kad yra filmuojami, poreikis skubėti sumažės.

              Comment


                Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
                Tokie dalykai kaip - čia pažeidinėk, čia nepažeidinėk man nesuprantami. Įstatymai turi galioti visiems ir vienodai. Nepranešimas apie administracinį nusižengimą - taip pat nusižengimas. Pafilmuos, gaus teismų ir pasibaigs.
                Tu nesupratai esmes. Kameras irengs ne autobuso vairuotojai ir net gi ne autoparkai. Jas irengs ta pati istaiga kaip ir stacionarias. Autobusai bus tik kameru nesejai. Vairuotojas gali net nezinoti ar turi jo autobusas kamera. Esme mobilume. Nepristatysi gi kas metras po stacionaria....
                Mano galva, pati ideja yra is esmes neteisinga. Bandoma kovoti su pasekmem, o ne priezastim.

                Comment


                  Parašė agnette Rodyti pranešimą
                  Mano galva, pati ideja yra is esmes neteisinga. Bandoma kovoti su pasekmem, o ne priezastim.
                  Jeigu pagerės situacija kelyje - tai vistiek yra gerai. Ir visiškai nesvarbu, su priežastimis bus kovojama ar su pasekmėmis.

                  Comment


                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                    Jeigu pagerės situacija kelyje - tai vistiek yra gerai. Ir visiškai nesvarbu, su priežastimis bus kovojama ar su pasekmėmis.
                    Išeitų, kad ir autobuso vairuotojo KET pažeidimai bus fiksuojami? Tuomet aš prieš

                    Žmogus dirba darbą, per kamščius, jei kerta kokią ištisinę, tai nori žmones greičiau nuvežti, o ne 50 eurų palikti.

                    Comment


                      Kameros bus aktyvuojamos tik autobusui judant A-juostom (išskyrus 4+). Dar karta, jos skirtos tik fiksuoti A-juostu pazeidimus... ir nereikia cia per daug fantazuoti....

                      Comment


                        Parašė agnette Rodyti pranešimą
                        Kameros bus aktyvuojamos tik autobusui judant A-juostom (išskyrus 4+). Dar karta, jos skirtos tik fiksuoti A-juostu pazeidimus... ir nereikia cia per daug fantazuoti....
                        Niekas ir nefantazuoja. Bet tarkim, VVT priemonė nepraleidžia perėjoje pėsčiojo. Nusibaus ar ne?

                        Comment


                          Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
                          Bet tarkim, VVT priemonė nepraleidžia perėjoje pėsčiojo. Nusibaus ar ne?
                          Taisyklės turi galioti visiems vienodai. Prieš kokius 20 metų Australijos premjerą (jeigu gerai prisimenu) nubaudė už tai, kad jis važiavo savo limuzino galinėje sedinėje neprisisegęs saugos diržu.

                          Comment


                            Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
                            Niekas ir nefantazuoja. Bet tarkim, VVT priemonė nepraleidžia perėjoje pėsčiojo. Nusibaus ar ne?
                            O KET viešajam galioja ar ne?

                            Comment


                              KET galioja visiems, apart BMW....

                              Comment


                                Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                Rado Šiąnakt buvo pažymėta Birštono g. - Karaliaus Mindaugo pr. sankryža. Artimiausiu metu bus pažymėta: Pilies žiedas (Vilijampolės tilto-Jonavos g. vieta), Šv. Gertrūdos - Šauklių g. sankryža http://kaunas.kasvyksta.lt/2016/05/0...cios-naujoves/
                                Saukliu nudazyta, kitaip nei buvo planuota.... daug didesnis plotas... Nemaciau kaip ten ziedas.

                                Comment


                                  Isdaze sakryza, pastate papildoma zenkla… vistiek daznai blokuojama…:

                                  Comment


                                    Va ir Šiauliai pasitinka atvažiuojančius nuo Panevežio tokia sankryza... tik kam ji tokia ten reikalinga...?

                                    Comment


                                      Parašė agnette Rodyti pranešimą
                                      Va ir Šiauliai pasitinka atvažiuojančius nuo Panevežio tokia sankryza... tik kam ji tokia ten reikalinga...?

                                      Atvaizdas
                                      Kaip tai kam ? Yra daug mėgėjų išvažiuoti iš Radviliškio g. kol Vilniaus g. dega raudonas signalas ir užblokuoti juostas važiuojant nuo centro. Net ir VT kartais užblokuoja gatvę.

                                      Comment


                                        Tai gi Vilniaus pagrindine, Radviliskio srautas turi laukti kol atsilaisvins Vilniaus. Bet kokiu atveju dazyti dvi Vilniaus juostas i centra atrodo nelogiskai.

                                        Comment


                                          Parašė agnette Rodyti pranešimą
                                          Tai gi Vilniaus pagrindine, Radviliskio srautas turi laukti kol atsilaisvins Vilniaus. Bet kokiu atveju dazyti dvi Vilniaus juostas i centra atrodo nelogiskai.
                                          Turi laukti, bet nelaukia, todėl ir uždažė. Dėl juostų į centrą sutinku.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X