Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
    Na paprasciau butu nesinervuot,o stot i pirma ar antra eile, nors ir paskui 5 masinas
    Paprasčiausia yra nieko nedaryti ir niekur neiti.

    Comment


      Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
      Paprasčiausia yra nieko nedaryti ir niekur neiti.
      Keistai cia isvertei.. Prie vairo man keiksnotis ir but susinervinusiam neatrodo protinga..

      Comment


        Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
        Keistai cia isvertei.. Prie vairo man keiksnotis ir but susinervinusiam neatrodo protinga..
        Na, jei tu skubi kažkur, o priešais tave ant posūkio, kokia višta avarinį įsijungia, ir ale "nieko nežinau, mašina sugedo", tai kaip nesikeiksi

        Comment


          Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
          Na paprasciau butu nesinervuot,o stot i pirma ar antra eile, nors ir paskui 5 masinas
          pvz ant utenos gatvės viaduko prie klinikų man iškart už tilto reikia sukti link tvirtovės al., tai dažnai neprotinga sukti į pirmą eilę, bent jau aš taip galvoju

          Comment


            Na kadangi man per dieną tenka nemažai važinėti po miestą, ir dažnai skubėti tai žinai žiopliai ir nachalai tikrai priverčia nervuotis. Kaip galima nesinervuoti kai vėluoji į susitikimą o prieš tave koks nachalas kuriam nereik posūkių rodyti posūkį įsijungia tik po to kai panaudoji garsinį signalą..? O tu tuo tarpu turi stovėti ir žiūrėti kaip jis praleidinėja mašinas..

            Comment


              Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
              Na kadangi man per dieną tenka nemažai važinėti po miestą, ir dažnai skubėti tai žinai žiopliai ir nachalai tikrai priverčia nervuotis. Kaip galima nesinervuoti kai vėluoji į susitikimą o prieš tave koks nachalas kuriam nereik posūkių rodyti posūkį įsijungia tik po to kai panaudoji garsinį signalą..? O tu tuo tarpu turi stovėti ir žiūrėti kaip jis praleidinėja mašinas..
              1. Prie vairo reikia išlikti ramiam.
              2. Reikia būti pakančiam vairuotojui kitiems eismo dalyviams.
              3. Reikia susiplanuoti kelionę taip, kad netektų visur vėluot.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                1. Prie vairo reikia išlikti ramiam.
                2. Reikia būti pakančiam vairuotojui kitiems eismo dalyviams.
                3. Reikia susiplanuoti kelionę taip, kad netektų visur vėluot.
                Nepyk, bet ne tamstai man aiškinti kokiam reikia būti ir kaip ką reikia planuoti.

                Comment


                  tikriausiai ne mano reikalas, bet tema ne apie eismo saugumą.
                  o pagal diskusijos toną galiu spėti, kad "gediminasja" vairuoja bmw
                  pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                  Comment


                    Gal ne i tema bet siaip pasakysiu.. kasdien kelis kart per diena vaziuoju karaliaus mindaugo ir suku i birstono gatve ir pastoviai po zenklu pakeitimo atsiranda bent vienas kuris laukia antroj juostoj vaziuot tiesiai kuria negalima ir visada pristabdau parodau kad negalima tai galima sakyt visi mane fakais aprodo tai as taip ir nesurapntu bandau zmonem pinigus sutaupyt o jie mane dar iskolioja....

                    Comment


                      /\ tai ir palinkėk tokiems asilams, kad gerai susibašliuotų žaliesiems, jeigu nesušyla smegeninėje į ženklus pasižiūrėt

                      Comment


                        Ponai, čia tema lyg ne apie eismo taisykles ar vairavimo ypatumus.

                        Comment


                          Nuo kitos savaites bus pakabinti zenklai, kad Kestucio ir Donelaicio gatvese pirma eile bus skirta tik viesajam transportui. Taip bus nutempiami tie, kurie parkuosis tose eilese.

                          Comment


                            Įdomu ar bus pakankamai kontroliuojama, kad mikroautobusai važiuotu tik ta pirmąja eile?
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė taspac Rodyti pranešimą
                              Nuo kitos savaites bus pakabinti zenklai, kad Kestucio ir Donelaicio gatvese pirma eile bus skirta tik viesajam transportui. Taip bus nutempiami tie, kurie parkuosis tose eilese.
                              Parkuotis, aišku, toje galtvėje turi būt negalima. Tačiau ta A eilė yra netikslinga, nes ja vistiek bus naudojamasi sukti į dešinę. Taigi, paprasta situacija: 3 mašinos suka sankryžoje į dešinę, dega žalia, tačiau jos dar turi praleisti pėsčiuosius, kuriems taip pat žalia. Ar troleibusas, autobusas, mikriukas lauks, kol tos mašinos nuvažiuos? Ne, rikiuosis į antrą eilę. Tai išeina, ta A eilė lygiai tas pats kaip parkavimo draudimas, tik kad dar ja paprasti mirtingieji negali važiuoti, išskyrus lėtėjimas/greitėjimas?
                              Ar neužtektų tiesiog parkavimą draudžiančių ženklų?

                              Comment


                                Nesamone su ta A juosta, koks jos tikslas? Viesasis transportas ir taip puikiai ja vaziuoti gali, lengvasis tikrai nesivelka leciau nei viesasis, kad stabdytu eisma viesajam. Plius visi posukiai i desine, vis tiek kazkiek reikes rikiuotisi ta A juosta norint sukti i desine is donelaicio ar is kestucio. O dar kaip jau minejau ir atvirksciai - isukti i sias gatves is kitu.

                                Comment


                                  Vakar mačiau atitverta partizanų gatvės atkarpa nuo pramonės pr. link centro. Anksčiau atsimenu ten bortus keitė. Gal ruošiasi visą partizanų gatvę tvarkyti ar tik 200m (ar kiek ten), žinių jokių nėra?
                                  http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=...ps,vector_2_5d

                                  Comment


                                    Tai ten šulinius remontuot žadėjo, prieš pora savaitėlių net straipsnis kauno dienoj buvo, kad JAU sutvarkyta ten viskas, o kaip matome realybėje, tai tik dabar ėmėsi darbų galėtų ir sankryžą pačią perasfaltuot nes kertant ją partizanų gatve jautiesi kaip per geležinkelį važiuodamas...

                                    Comment


                                      http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...o-gatve-306116 :
                                      Kauno miesto savivaldybė informuoja, kad dėl nuotekų tinklų šulinių rekonstrukcijos nuo spalio 21 d. iki spalio 30 d. K.Petrausko gatve, tarp Savanorių pr. ir Radvilėnų plento, bus ribojamas transporto eismas.

                                      Kelininkai atsiprašo už laikinus nepatogumus.
                                      Atrodo, kad ir asfalto dangą gana daug kur keis.
                                      www.kaunotvirtove.lt

                                      Comment


                                        /\ iš ko sprendi, kad asfaltą keis?

                                        Comment


                                          Kad nemaži plotai nugramdyti.
                                          www.kaunotvirtove.lt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X