Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kintamos informacijos kelio ženklai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    OK, supratau, dar ne.

    Comment


      Mano mėgstama tema. A5 atkarpa nuo IX forto iki Garliavos. 20 ir 21d degė vienas KIŽ netoli BLS. Rodė tą vienintelę turimą ikonėlę "slidi danga". Danga aišku buvo neslidi, sausa. Šyrit (23d), pirmą kartą metuose snyguriuoja, ruožas leidžiantis Miškinio tilto slidokas (tikrai reikia važiuoti atsargiau). Nei vienas KIŽ aišku neveikia
      Mano blogas

      Comment


        Įjungus KIŽ kelias pasidarys mažiau slidus?
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
          Įjungus KIŽ kelias pasidarys mažiau slidus?
          Pagal tokią logiką keliuose išvis įspėjamųjų ženklų nereikia.

          Ne, kelias nepasidarys kitoks dėl ženklo uždegimo. Mano mintis: ženklai turi būti logiški. Nelogiški ženklai pratina vairuotojus jų nesilaikyti.

          Jei tie KIŽ junginėjami testavimui, tai taip ir reikia užrašyti: "Testuojama", nekreipkit dėmesio.

          Bet, pasak nekurių forumo dalyvių, sistema veikia taip, kaip buvo suprojektuota.
          Mano blogas

          Comment


            Pritariu. Aš esu perteklinio reguliavimo ir perteklinės infrastruktūros atsisakymo šalininkas. Visokie ten KIŽ, turbožiedai ir panašus šlamštas tik apsunkina eismą ir neduoda aiškios naudos.
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              LAKD / viAlietuvA vėl siautėja drabstydama ant vairuotojų nukreipiančią dėmesį perteklinę informaciją.

              Click image for larger version

Name:	Kintami_ženklai_IMG20240625194119.jpg
Views:	489
Size:	97,7 kB
ID:	2138444
              -

              Comment


                Aš tai nesuprantu, išvis kažkoks loginis pagrindimas ten pateikiamai informacijai yra? Aš vis pravažiuodamas pamastau, ką koks užsienietis važiuodamas turėtų galvoti ir kaip suprasti ten pateikiamą informaciją "Saugių kelionių", arba joninių dieną ten švietė "Su Švente".
                Juo labiau kam ta "dinaminė" sistema reikalinga, jeigu jos reakcijos laikas yra turbūt kokia savaitė. Remontuojamuose ruožuose dar savaitę iki realios darbų pradžios įžiebia 70 km/h arba 90 km/h ribojimus, nors tuo metu ten absoliučiai niekas nevyksta. Galėtų bent jau tokiose vietose kur baigiasi automagistralė, pvz. įvažiuojant į Vievį rodyti aktualų leistiną greitį, o ne tas beprasmybes.
                Visuose kituose ekranuose galėtų bent jau kaip lenkai, rodyti Eismo informacijos centro tel. numerį 1871 (taip toks yra, tik reikia gerai pasiknisti norint jį surasti), bei oro ir dangos temperatūrą. Ekranai maži, bet tikrai galima aktualią info sutalpinti.

                Comment


                  Arba galėtų leist žmonėm per SMS siųsti ir rodyti skelbimus, pvz. "parduodu Audi 80, intymaus nesiūlyti".

                  Comment


                    Parašė sleader Rodyti pranešimą
                    Aš tai nesuprantu, išvis kažkoks loginis pagrindimas ten pateikiamai informacijai yra? Aš vis pravažiuodamas pamastau, ką koks užsienietis važiuodamas turėtų galvoti ir kaip suprasti ten pateikiamą informaciją "Saugių kelionių", arba joninių dieną ten švietė "Su Švente".
                    Juo labiau kam ta "dinaminė" sistema reikalinga, jeigu jos reakcijos laikas yra turbūt kokia savaitė. Remontuojamuose ruožuose dar savaitę iki realios darbų pradžios įžiebia 70 km/h arba 90 km/h ribojimus, nors tuo metu ten absoliučiai niekas nevyksta. Galėtų bent jau tokiose vietose kur baigiasi automagistralė, pvz. įvažiuojant į Vievį rodyti aktualų leistiną greitį, o ne tas beprasmybes.
                    Visuose kituose ekranuose galėtų bent jau kaip lenkai, rodyti Eismo informacijos centro tel. numerį 1871 (taip toks yra, tik reikia gerai pasiknisti norint jį surasti), bei oro ir dangos temperatūrą. Ekranai maži, bet tikrai galima aktualią info sutalpinti.
                    Tuoj ateis Dsanto ir išaiškins, kad sistema veikia taip, kaip suprojektuota: niekada nerodyti jokios info, tik tada, kada galima parodyti ženklą "slidi kelio danga". Nors ir tai negarantuota.
                    Mano blogas

                    Comment


                      Įtariu priežastis banali. Prie valdymo pasodintas dėdė Pranas, kuris kažkada baigė net kokį nors ŽŪ technikumą ir todėl jam reikia gerai apmokamo darbo, nes gi dėdė. O žino jis tik, kad kai pasako, jog reikės apribojimo 70 reikės nuspausti mygtuką "A", o 90 mygtuką "B". Juos nuspaudžia kai tik pasako, kad reikės, apsidrausdamas, nes gali pamiršti ar kas nesuveiks. dar žino išjungimo mygtuką. Kai reikia uždėti kokį užrašą, žino, kad reikia nueiti pas Audriuką ir jo paprašyti, kad padarytų. Audriukas padaro per 3 dienas, nes tai jo netiesioginis darbas, bet jis žino kaip. Štai ir viskas.

                      Comment

                      Working...
                      X