Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kintamos informacijos kelio ženklai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė goolfietis Rodyti pranešimą

    O jei dar žinotum, kokia muzika tuo metu skambėjo mašinoj.. Keiktumeisi dar ne taip. Ir tai visiškai paaiškintų sąlygas, kodėl tie KIŽ stovi kelyje nebylūs....
    Kitam kartui prie fotofiksacijos pridėk padangų gamybos metus, sėdynių užvalkalų spalvą ir kuro bake likutį Gal forumo dalyviai gilesnių įžvalgų į temą suras ar "malonumą" apturės

    Comment


      Parašė goolfietis Rodyti pranešimą

      O jei dar žinotum, kokia muzika tuo metu skambėjo mašinoj.. Keiktumeisi dar ne taip. Ir tai visiškai paaiškintų sąlygas, kodėl tie KIŽ stovi kelyje nebylūs....
      tai kas dabar pasikeitė? Visi jau žinom kad tie ženklai neveikia, tik kartais įjungiami galbūt testavimo režimu. Kad įkeli foto čia jie nepradės veikti. Kaip ir rašiau ankščiau, manau, kad yra kažkokios biurokratinės kliūtys, kodėl dar jie nepaleisti, kažkas nesuderinta, kažkas apskundė ar dar kas... Dar tik metai praėję, kai jie pastatyti.
      Kad aš šitam forume vis verksiu, kad jie neveikia, manau dėl to nepradės veikti.

      Comment


        Parašė thomcius Rodyti pranešimą

        tai kas dabar pasikeitė? Visi jau žinom kad tie ženklai neveikia, tik kartais įjungiami galbūt testavimo režimu. Kad įkeli foto čia jie nepradės veikti. Kaip ir rašiau ankščiau, manau, kad yra kažkokios biurokratinės kliūtys, kodėl dar jie nepaleisti, kažkas nesuderinta, kažkas apskundė ar dar kas... Dar tik metai praėję, kai jie pastatyti.
        Kad aš šitam forume vis verksiu, kad jie neveikia, manau dėl to nepradės veikti.
        Na lygiai taip pat nepadeda ir "verkimai" kitose forumo temose apie vargšus dviratininkus, pesčiuosius, gatvių siaurinimus, platinimus ir t.t. Bet ašarų pakalnės jau kulnus semia

        Ar kas pasikeis jei čia išdėstei savo "pamąstymus" o ne žinomą informaciją: bla bla bla...manau, kad yra kažkokios biurokratinės kliūtys, kodėl dar jie nepaleisti, kažkas nesuderinta, kažkas apskundė ar dar kas... Dar tik metai praėję, kai jie pastatyti. bla bla bla

        Comment


          Parašė thomcius Rodyti pranešimą

          tai kas dabar pasikeitė? Visi jau žinom kad tie ženklai neveikia, tik kartais įjungiami galbūt testavimo režimu. Kad įkeli foto čia jie nepradės veikti. Kaip ir rašiau ankščiau, manau, kad yra kažkokios biurokratinės kliūtys, kodėl dar jie nepaleisti, kažkas nesuderinta, kažkas apskundė ar dar kas... Dar tik metai praėję, kai jie pastatyti.
          Kad aš šitam forume vis verksiu, kad jie neveikia, manau dėl to nepradės veikti.
          Atsakinėti ne į temą į postą, kuris pašiepia tavo pačio ne į temą postą yra next level shit....
          Mano blogas

          Comment


            Pasinaudosiu patarle, "duodu kelią..."

            Comment


              Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
              Šįryt buvo tankus rūkas, prastas matomumas. Statistikos dėlei įdedu kelias foto. Sistema veikia, taip kaip kūrėjai sugalvojo...
              Kurioje vietoje "tankus rūkas" ? Važiavau savaitgalį per A1, A9 ir A2. Ir tie ženklais, kurių tikrai reikėjo - veikė.

              Comment


                Parašė ejs-ejs Rodyti pranešimą

                Kurioje vietoje "tankus rūkas" ? Važiavau savaitgalį per A1, A9 ir A2. Ir tie ženklais, kurių tikrai reikėjo - veikė.
                Paskaitykit mano postus 2-3 puslapius atgal. Visa info ten.
                Mano blogas

                Comment


                  Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
                  Paskaitykit mano postus 2-3 puslapius atgal. Visa info ten.
                  Pamatytum kaip vokiečiai plauna pinigus nesugeba normaliai paleist sistemų ...

                  Comment


                    Parašė ejs-ejs Rodyti pranešimą

                    Pamatytum kaip vokiečiai plauna pinigus nesugeba normaliai paleist sistemų ...
                    Ir... čia tam yra pasiteisinimas? Keista...

                    Comment


                      Šiandien stebuklingai nebešviečia žalios lentos A1 Vilnius- Kaunas, o kur reikia, kartoja greičio apribojimus ir perspėja apie kelio remonto darbus. Turbūt sugedo.
                      -

                      Comment


                        Parašė gerietis Rodyti pranešimą
                        Šiandien stebuklingai nebešviečia žalios lentos A1 Vilnius- Kaunas, o kur reikia, kartoja greičio apribojimus ir perspėja apie kelio remonto darbus. Turbūt sugedo.
                        Kad tu net skaityt nemoki. Gi rašiau, kad tos žalios lentos degė testo režimu. Beje, išjungta buvo jau ir pirmadienį.

                        Comment


                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                          Kad tu net skaityt nemoki. Gi rašiau, kad tos žalios lentos degė testo režimu. Beje, išjungta buvo jau ir pirmadienį.
                          Kiek laiko jos kabo, kodėl dabar tik pradėjo testuoti? Varai kaip putino televizorius.

                          Už šmeižtą ir melą priklauso tau banas visam laikui.
                          -

                          Comment


                            Kai kurie nesupranta, kad objekto pastatymas ir objekto pridavimas nenutinka tą pačią dieną.

                            Comment


                              Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                              Kai kurie nesupranta, kad objekto pastatymas ir objekto pridavimas nenutinka tą pačią dieną.
                              O kiek dienų reikia? 100? 200? 500 ?
                              -

                              Comment


                                Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                                Kai kurie nesupranta, kad objekto pastatymas ir objekto pridavimas nenutinka tą pačią dieną.
                                Išvesiu analogiją: kokia nors gamybos įmonė nusiperka robotą, ir tada tarp pirmokų pradeda ieškoti darbininkų, kurie tą robotą programuos, nes juk kad programuoti, reikia mokėti rašyti. Hiperbolė, nepriimti tiesiogiai.
                                Tai vadinama projekto valdymu: laikyti 2 metus pastatytus ekranus, kurie nieko nedaro, yra mažų mažiausiai išmesti (įšaldyti pinigai).
                                Mano blogas

                                Comment


                                  Parašė PredatorGTR Rodyti pranešimą
                                  Ir... čia tam yra pasiteisinimas? Keista...
                                  T.y. tai, kad jie veikia tik tuomet kai jų reikia yra labai labai blogai?

                                  Comment


                                    Parašė ejs-ejs Rodyti pranešimą

                                    T.y. tai, kad jie veikia tik tuomet kai jų reikia yra labai labai blogai?
                                    Mokslininkai žino, kad Higso bozonas egzistuoja, bet niekas jo nėra matęs...
                                    Mano blogas

                                    Comment


                                      Parašė ejs-ejs Rodyti pranešimą

                                      Pamatytum kaip vokiečiai plauna pinigus nesugeba normaliai paleist sistemų ...
                                      Ir... čia tam yra pasiteisinimas? Keista...

                                      Parašė ejs-ejs Rodyti pranešimą

                                      T.y. tai, kad jie veikia tik tuomet kai jų reikia yra labai labai blogai?
                                      Nejauti, kad minties seką pametei?

                                      Comment


                                        Ar jums dar neatsibodo?

                                        Comment


                                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                                          Ar jums dar neatsibodo?
                                          Man pvz įdomu, kaip žmonės, akivaizdžiai žinantys apie KIŽ daugiau nei pasako, bando čia įrodinėti, kad juoda yra balta. Argumentai tokie silpnoki šiaip jau
                                          Mano blogas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X