Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šviesoforo lentelė su žalia rodykle

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
    ...Jei Susisiekimo ministerija tikrai atsakingai dirbtų savo darbą, tuomet paduotų į teismą Kauno miesto savivaldybę už savivalę. Bet greičiausiai taip neįvyks...
    Aisku kad nebus ir tai dar viena priezastis kodel reikia uzdrausti ta lentele visiems laikams. Nera leneteles - nera problemos.
    Niekam pasaulyje apart musu ji nereikalinga.

    Comment


      Parašė agnette Rodyti pranešimą
      Aisku kad nebus ir tai dar viena priezastis kodel reikia uzdrausti ta lentele visiems laikams. Nera leneteles - nera problemos.
      Niekam pasaulyje apart musu ji nereikalinga.
      Yra jos ne vienoje senosios Europos šalyje. Tik reikia išmokti jomis naudotis.

      Comment


        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
        Yra jos ne vienoje senosios Europos šalyje. Tik reikia išmokti jomis naudotis.
        Kokiose?

        Comment


          Tuoj pasakys Vokietyjoje

          Comment


            Parašė agnette Rodyti pranešimą
            Tuoj pasakys Vokietyjoje
            Taip, Vokietijoje. O kas?

            Comment


              Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
              Taip, Vokietijoje. O kas?
              Vasario pirmą savaitę buvau Berlyne, daug važinėjau. Mačiau dvi lenteles toli nuo centro. Tas pats kas nieko.

              Comment


                Nieko yra nulis. O dvi jau ne nieko, o daug.

                Comment


                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                  Nieko yra nulis. O dvi jau ne nieko, o daug.
                  Sakei, kad lentelės yra "ne vienoje" senosios Europos šalyje. Kur dar?

                  Vokietijoje jos irgi naikinamos. Panaikinus įrengiami įspėjantys ženklai:

                  Comment


                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                    Sakei, kad lentelės yra "ne vienoje" senosios Europos šalyje. Kur dar?

                    Vokietijoje jos irgi naikinamos. Panaikinus įrengiami įspėjantys ženklai
                    Čekijoje (man jinai yra senoji europa). Blogai daro vokiečiai.

                    Comment


                      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                      Čekijoje (man jinai yra senoji europa). Blogai daro vokiečiai.
                      Čekijoje neteko matyti. Turi foto?

                      Vokietijoje gi irgi lentelės sukelia pavojų:

                      Pėsčiųjų ir dviratininkų eismo blokavimas (video pabaigoje vos nepartrenkiama mažoji dviratininkė):



                      Užkišama dviratininkui:



                      Pasuka net nepristabdydamas (o jei už taksi pėsčiasis?):

                      Comment


                        Ir? Jeigu kažkas nemoka vairuoti, tegul nevairuoja. Kodėl kiti turi stovėti ir laukti žalioji signalo?

                        Comment


                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                          Ir? Jeigu kažkas nemoka vairuoti, tegul nevairuoja. Kodėl kiti turi stovėti ir laukti žalioji signalo?
                          Kad būtų saugu.

                          Comment


                            Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                            Kad būtų saugu.
                            Keliuiose yra daug vietų, kur lenkimas yra pavojingas, bet ten tik pakabina atitinkamą ženklą, ir nieko daugiau nedaro. Yra vietų kur didelis greitis pavojigas, bet ten tik pakabina ženklą. Bet kažkodėl sankryžoje atitinkamo ženklo pakabinti jau neužtenka, reikia naujas matematikas sugalvoti.

                            Comment


                              Dviračiai per perėjas važinėt NEGALI. Priešingu atveju, atsakomybė jiems. Jeigu idiotai, tegul guli sulaužytom galūnėm, nors ir su savo tiesa.

                              Comment


                                Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                Dviračiai per perėjas važinėt NEGALI. Priešingu atveju, atsakomybė jiems. Jeigu idiotai, tegul guli sulaužytom galūnėm, nors ir su savo tiesa.
                                Per perėjas negali, bet mano pateiktame pirmame vokiečių video yra dviračių takas. Skirk pėsčiųjų perėją nuo dviračių tako. Antrame video dviratininkas važiuoja gatve.
                                Paskutinis taisė dsanto; 2014.04.13, 18:01.

                                Comment


                                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                  Per perėjas negali, bet mano pateiktame pirmame vokiečių video yra dviračių takas. Skirk pėsčiųjų perėją nuo dviračių tako. Antrame video dviratininkas važiuoja gatve.
                                  Vokiečiai man neįdomus, nes gyvenu Lietuvoje. Geriau dėkim savus variantus kaip viskas blogai, o ne svetimus.

                                  Comment


                                    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                    Vokiečiai man neįdomus, nes gyvenu Lietuvoje.
                                    Lietuvoje lygiai tas pats. Yra ne tik perėjos, bet ir dviračių takai (ar mokeisi KET). Klaipėda:



                                    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                    Geriau dėkim savus variantus kaip viskas blogai, o ne svetimus.
                                    Lentelę nukopijavom nuo vokiečių, tai situacija analogiška.
                                    Paskutinis taisė dsanto; 2014.04.13, 18:14.

                                    Comment


                                      Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                      Vokiečiai man neįdomus, nes gyvenu Lietuvoje. Geriau dėkim savus variantus kaip viskas blogai, o ne svetimus.
                                      Būtų gerai, jei kai kurie forumo vartotojai suprastų, kad ne tik reikia paisyti ne tik jų interesų. Juk Lietuviai važinėja po visą Europą, todėl yra labai gerai, kai taisyklės skirtingose šalyse kuo panašesnės. Galiu pasakyti, kad Latvijoje papildomų žalių lentelių nėra. Ir kai Lietuviai nuvyksta pas kaimynus, tai sudaro nemažai avarinių situacijų, nes suka per raudoną į dešinę. Tas pats dabar ir Lietuvoje. Vairuotojai įpratę, kad dabar papildomos lentelės yra vos ne prie kiekvieno šviesoforo. Tai nuvykę į kitą miestą net nepasižiūri, ar yra lentelė, ar nėra ir suka į dešinę. Kai kurie forumo lankytojai iš karto mane užsipuls, kad tai yra vairuotojų problemos, kad jie nemato situacijos. Bet tai nėra MANO problema, kai į mane atsitrenkia vairuotojas, kuris įsivaizduoja, kad ten turėtų būti lentelė, tai jau yra valstybės problema, kad sudaromos sąlygos tokiems įvykiams. Ir jei vairuotojų nepavyksta perauklėti "gražiomis" priemonėmis, tokiomis kaip švietėjiška veikla, tai reikia imtis griežtų priemonių, kaip lentelių drastiškas mažinimas arba net jų visiškas uždraudimas.

                                      Jei panaikinus papildomas lentelės, su žalia rodykle, bus išsaugota nors viena gyvybė, tai jas naikinti BŪTINA. Jei aiškinsite, kad pėstieji turi patys saugotis, įdomu kaip patys kalbėtumėte, kai koks nors vairuotojas net nepristabdęs ir sukdamas pagal papildomą lentelę užmuštų jums artimą žmogų.

                                      Comment


                                        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                        ...Lentelę nukopijavom nuo vokiečių, tai situacija analogiška.
                                        Lentele nukopijavo tarybu sajunga nuo komunistines vokietijos, bet eksperimentaliai bande tik lietuvos tsr gatvese.
                                        Gal laikas pripazinti kad sovietinis eksperimentas nepasiteisino?

                                        Comment


                                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                          Keliuiose yra daug vietų, kur lenkimas yra pavojingas, bet ten tik pakabina atitinkamą ženklą, ir nieko daugiau nedaro. Yra vietų kur didelis greitis pavojigas, bet ten tik pakabina ženklą. Bet kažkodėl sankryžoje atitinkamo ženklo pakabinti jau neužtenka, reikia naujas matematikas sugalvoti.
                                          Jei pavojinga lenkti, kai kur įrengiamos skiriamosios juostos, bet ne visur tai techniškai įmanoma. O lenteles nukabinti labai paprasta. Reikia tik kopėčių ir atsuktuvo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X