Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gera chaltūra.

    Comment


      Čia viskas nuostabu: ir 30cm bortai, ir laiptai, ir žinoma, kiekvieno šaligatvio pažiba - stulpai šaligatvyje (žinoma, priešais nuolydį).

      Comment


        Aš manau bus iškeltas įvaživimas iki tako lygio.

        Mano nuomone yra baisiau, kad privarė kažkokių granitinių dangų ir akmenų fragmentų parkingo vietose, kas čia per parkingas, kad taip prabangiai reik? Kodėl tose salelėse ne želdiniai?
        Paskutinis taisė Kaid; Šiandien, 08:44.

        Comment


          Nuostabiausia tai, kad daugumai vilniečių, važinėjančių su automobilių numerių rėmeliais "Ką tu? Ką vakare?" visa tai yra absoliučiai PCH'ui.

          Comment


            Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
            Nuostabiausia tai, kad daugumai vilniečių, važinėjančių su automobilių numerių rėmeliais "Ką tu? Ką vakare?" visa tai yra absoliučiai PCH'ui.
            Tai ne nuostabiausia, tai natūralu.
            Vienodai ir nevažinėjantiems taip pat.

            Comment


              Buvęs miesto architektas čia nieko blogo nemato. Tai pasako išties daug
              Man dar kliūna tie granitiniai bortai - arba kampai kažkokie netolygus,arba nesutampa raštas, tekstūra.

              Click image for larger version

Name:	1.png
Views:	0
Size:	11,9 kB
ID:	2145834

              Comment


                1. Kas čia per projektas ir kodėl nebuvo viešintas.

                2. Akmenų intarpai laisvai gali būti KPD reikalavimas, nes Tilto g. lyg ir buvo akmenimis grįsta.

                Comment


                  Man tai ši atkarpėlė panašu į mock-up. Gal vertina ar daryti taip visą, ar ne?

                  Comment


                    Savivaldybė atsakė į E. Parulskio postą apie Tilto gatvę:
                    Click image for larger versionName:	1.JPGViews:	1Size:	31,6 kBID:	2145895

                    Taip pat autorius papildė savo postą po savivaldybės komentaro

                    Aišku, nedelsiant norisi pakomentuoti kelis dalykus, kurie gali pakenkti atsargaus optimizmo išsivystymui į realų optimizmą (ir ta pačia proga privalau pažymėti, kad tarp komentatorių buvo Adas Paulius Pararažinskas, pateikęs teisingą paslapties išaiškinimą). Iš tikrųjų net ne keli dalykai gąsdina, o vienas: „Istoriškai ši gatvė buvo grįsta akmens danga“. Aš manau, kad gatvės istoriškumą formuoja ne nebematoma praeitis, o likusių ir atsiradusių pastatų realybė, kuri Tilto gatvėje yra dvejopa – pusė gatvės yra iš XX a. antros pusės iki dabar, nuo Kongresų rūmų iki daugiaaukščio parkingo ir šioje vietoje asfaltas atrodytų organiškiausiai (bet nebūtinai). Antra gavės pusė yra iš XIX a. antros pusės ir iki XX a. pirmos pusės, tad istoriškiausia gatvės danga būtų ne Gedimino laikų rieduliai, o vilnietiškos bazalto trinkelės. Taip, suprantu, kad skirtinga gatvės danga atrodytų kvailai, todėl būčiau visiškai patenkintas, jei Tilto gatvė ir jos baseinas (Radvilų g., K. Sirvydo ir Ž. Liauksmino gatvės, šv. Jurgio skg.) gautų kompromisinę ir sąlyginai komfortišką bazaltinę dangą. O jei dar tiksliau formuluočiau savo baimes – gatvės dangai tiktų viskas, išskyrus riedulius.
                    Labai geri pastebėjimai. Tie svetimkūniai (rieduliai ir granitiniai elementai) nelabai tinka šioje vietoje
                    Paskutinis taisė Kaid; Šiandien, 11:46.

                    Comment


                      Parašė Kaid Rodyti pranešimą

                      Labai geri pastebėjimai. Tie svetimkūniai (rieduliai ir granitiniai elementai) nelabai tinka šioje vietoje
                      Na, akmens gindinys ten joks svetimkūnis, pats dar pamenu, bent dalis buvo išlikusi (mama dirbo Raudonajame kryžiuje).
                      Kita vertus, gal nėra prasmės kabintis už to. Tašyto akmens trinkelės visai tiktų.

                      Comment


                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                        Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	1,40 MB
ID:	2145753 Liubarto gatvė šiandien:
                        Mano senelis anksciau sakydavo 'kas cia per Jurbarkas' kaip as kazka blogai padarydavau, tai as dabar sakau ta pati...Cia 6 eismo juostu gatve ar kas? Liubarto tai D kategorijos gatve ar ne? Tai turi buti 2 juostu plocio o cia tai labiau panasi i Lidl parkingo aikstele nei miesto gatve.

                        Comment


                          Taigi pirma juosta skirta parkingui, o antra eismo juosta važiuoja trulikai, tai tokio pločio ir reikia. Čia nebent parkingo vietas kažkaip atskirti reiktų, bet matyt pabrangimas iš karto automatiškai. Ir kodėl tranzitinė gatvė yra D kategorijos? Manau stiprus B. Nu gal C
                          Aš neliūdnas - aš blaivus

                          Comment


                            Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                            Taigi pirma juosta skirta parkingui, o antra eismo juosta važiuoja trulikai, tai tokio pločio ir reikia. Čia nebent parkingo vietas kažkaip atskirti reiktų, bet matyt pabrangimas iš karto automatiškai. Ir kodėl tranzitinė gatvė yra D kategorijos? Manau stiprus B. Nu gal C
                            Čia kažkokie nauji trūlikai 5 metrų pločio važiuos?

                            Comment


                              Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                              Taigi pirma juosta skirta parkingui, o antra eismo juosta važiuoja trulikai, tai tokio pločio ir reikia. Čia nebent parkingo vietas kažkaip atskirti reiktų, bet matyt pabrangimas iš karto automatiškai. Ir kodėl tranzitinė gatvė yra D kategorijos? Manau stiprus B. Nu gal C
                              Click image for larger version

Name:	Screenshot 2024-08-12 134151.png
Views:	0
Size:	29,3 kB
ID:	2145920

                              Comment


                                Neieskokit tokiu dalyku kaip kategorijos Google, nes neaisku is kur ir kuriais metais visokie agregatoriai eme info, eikite i maps.vilnius.lt - Transportas ir ten ziurekit:
                                Kategorija yra C

                                Click image for larger version

Name:	Transportas-Dviračiai-Vilniaus-miesto-interaktyvūs-žemėlapiai.png
Views:	17
Size:	1,95 MB
ID:	2145922

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą

                                  Ne tai kad aš pulsiu ginti estakados idėją (ją, šiaip reiktų apsvarstyti ir pasverti už/prieš), bet man užkliuvo žodis prioritetai. Vilnius yra visiškame projektų badmetyje. Realiai pper paskutinius ~10 metų nebuvo nė vieno didesnio ar rimtesnio projekto. Gal tik Liepkalnio tunelį daugmaž galima tokiam priskirti? O kur visa kita? Koncertų salė, stadionas, pėsčiųjų tiltai, gatvių rekonstrukcijos su projektais, Šiaurinė gatvė, Zahos geležinkelio stotis, VT plėtra ir t.t. ir pan. Kad būtų pasirenkamas koks nors prioritetas, tai visvien reiškia, kad kažkas actually turi būti pasirenkama ir įgyvendinama, bet dabar neįgyvendinama praktiškai niekas, neskaitant einamosios priežiūros ir vieno kito smulkaus projektėlio. Ir visa tai išskirtinai spartaus miesto augimo ir praturtėjimo sąlygomis, kai pinigų yra daug ir jų daugėja. Kodėl?
                                  Dar pridėsiu - du ar trys pėsčiųjų tiltai. Vienas jau net konkursą laimėjęs.
                                  Pėsčiųjų estakada nuo Baltojo tilto - sėkmingai į šiukšlyną.
                                  Kažkas žadėjo, kad Taurupės g. "laikinas sprendimas"? Eina jau 7-ti metai...

                                  Comment

                                  Working...
                                  X