/\ Pirmiausia reikia atsisakyti pačių taršiausių gamybos pajėgumų - anglies ir pan.
Vokietija anglies išgauna 2,5 daugiau nei suvartoja, o uraną reikia importuoti. Beto atominės šiuo metu nebe tokios populiarios dėl daugelio priežasčių. Žodžiu Vokietija visiems turėtų būti pavyzdys, kaip protingai vystyti energetiką, t.y. sparčiai investuoti į atsinaujinančią energetiką ir mažinti priklausomybę nuo importuojamo kuro.
Vokietija anglies išgauna 2,5 daugiau nei suvartoja, o uraną reikia importuoti. Beto atominės šiuo metu nebe tokios populiarios dėl daugelio priežasčių. Žodžiu Vokietija visiems turėtų būti pavyzdys, kaip protingai vystyti energetiką, t.y. sparčiai investuoti į atsinaujinančią energetiką ir mažinti priklausomybę nuo importuojamo kuro.
Pavyzdys blogas, jeigu importas bus keičiamas anglimi. Juk atomines uždaro daugiausiai dėl aplinkosauginių dalykų, žalieji ten sužaidė labai smarkiai. Pavojaus toms elektrinėms nėra jokio. Todėl IMHO jos turėtų būti uždaromos paskutinės, kuomet bus likę tik AEI vs. atominę. Dabar santykinai švarią atominę keičia anglis (kad ir trumpam laikotarpiui).
Tikėkimės tendencijos pasikeis į atsinaujinančios naudą.
Teko skaityti Vokiškoje auto spaudoje, kad kitos kartos VW Polo jau nebebus siūlomas su dyzeliniu varikliu. Tai daug ką pasako kuria kryptimi bus einama...
Tada, kada tamsta parodys man toki dyzeli beje, registruojant dyzeline lengvaja Irane taikomas 20% registracijos momestis virs visu kitu iprastu registracijos ir importi mokesciu pvz registruojant vw caravelle tsi mokestis 85%, o dyzeline butu 105%
Nu pvz Range Rover Evogue dyzelis ar Q3 2.0TDI daug tylesni uz NX300h vaziuojant ant 130km/h. Tai kam tas hybridas?
Salonas pradedamas šildyti, kai tik įkaista variklis, po 5 min ir daugiau. Tuo tarpu, elektromobilyje iškart šildo saloną ir greičiau galima atitirpinti langus ir pradėti kelionę.
5 minutės kelių valandų kelionei yra labai mažas laiko tarpas.
/\ o pridėjai sveikatos apsaugai išleistus pinigus?
Ar žinai, kiek kainuoja sveikata ir komfortas, oras be nuodingos smarvės? Nors kažin ar tu suprasi, kas tas komfortas, jei vairuoji seną dyzelį.
Klausyk is kur tu istraukei smarve pas Euro 5 ir Euro 6?
Mieste dyzelis žiūrint į kuro suvartojimą dar efektyvesnis už benziną. Užmiestyje tarp jų skirtumas žymiai mažesnis.
Taip nes dyzelio kuro suvartojimas dirbant tuscia eiga yra dvigubai mazesnis nei benzino. Idomu dar ar benzinas ar dyzelis nuodingesnis stovint kamstyje.
Salonas pradedamas šildyti, kai tik įkaista variklis, po 5 min ir daugiau. Tuo tarpu, elektromobilyje iškart šildo saloną ir greičiau galima atitirpinti langus ir pradėti kelionę.
Bet ziuriu cia tikrai dauguma geresnes masinos nemate nei Opel Astra 2001 metu. Yra toks dalykas kaip Webasto siais laikais, prie nauju Audi net atskiras pultelis buna jam valdyt.
Partijos turi didelių ambicijų: siekia, kad „nauji privatūs automobiliai, autobusai ir lengvosios komercinės transporto priemonės“ į orą neleistų teršalų. Tai turėtų įsigalioti nuo 2025 m., o 2030 m. tokia pati tvarka galiotų ir 75 proc. tarpmiestinių autobusų, 50 proc. naujų sunkvežimių.
„The Next Web“ duomenimis, Norvegijoje jau yra 24 proc. elektromobilių, todėl ji yra „daugiausia automobilių įsigijusi šalis“.
Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas pasirašė Motorinių transporto priemonių ir jų priekabų registravimo taisyklių pakeitimus, kuriais elektra ar vandeniliniu kuru varomiems lengviesiems ir iki 3,5 tonos sveriantiems krovininiams automobiliams bus išduodami registracijos numeriai su raidėmis EV pradžioje.
Pasak ministro, naujas žymėjimas padės atskirti šiuos automobilius iš bendro srauto, mat jiems numatytos lengvatos, kaip – nemokamas parkavimas ir leidimas važiuoti A juosta.
Taisyklių pakeitimai įsigalios liepos 1 dieną.
Mokestis už šiuos numerius bus toks pat kaip ir už įprastus.
Comment