Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektromobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    Arba darbdavys leidžia dykai krautis, arba neleidžia. Čia jo reikalas. Gali prisikrauti powerbanką jam nematant, bet elektromobilio nelabai ar aš esu komunistėlis, jeigu naudojuosi tuo, ką man duoda? gal dar ir atostogų neiti?
    Turi suprasti, kad nemokamas krovimas tau duodamas kaip bonusas. Galbūt dėl to tau mažiau premijos skirs ar mažiau atlyginimą kels. Bent jau aš darbdavio vietoje taip daryčiau.

    Comment


      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

      Kai gyvenau tarpukariu statytame name, tai vienu metu galėjai arba siurbti grindis, arba plauti drabužius. abu vienu metu - nepakanka galios ir išmuša saugiklius. O jūs čia apie elektromobilių krovimą kalbate
      Įdomu kokia procento dalis Lietuvoje turi įvadą kuris net nepajėgia 3kW išbezdėti, spėju nelabai didelė.

      Comment


        Parašė vaidasp Rodyti pranešimą

        Turi suprasti, kad nemokamas krovimas tau duodamas kaip bonusas. Galbūt dėl to tau mažiau premijos skirs ar mažiau atlyginimą kels. Bent jau aš darbdavio vietoje taip daryčiau.
        Aš suprantu, kad nemokamas krovimas yra duodamas kaip bandymas įmonei atrodyti žalesnei prieš tarptautinius investuotojus ir pan., nes tie krovikliai būna skirti visiems, nuo Petrutės, dirbančios registratūroje, iki direktoriaus.

        Comment


          Parašė vaidasp Rodyti pranešimą

          Turi suprasti, kad nemokamas krovimas tau duodamas kaip bonusas. Galbūt dėl to tau mažiau premijos skirs ar mažiau atlyginimą kels. Bent jau aš darbdavio vietoje taip daryčiau.
          Jei 10 proc. darbuotojų atvažiuoja EV ir krauna darbe, o bonuso sumažinimą paskirsto ant visų, tai tikrai apsimoka krautis EV. Plius kai didelės kompanijos, niekas ten necentauja iš atlyginimų, yra skirtingi biudžetai, tai gal nebus taip dažnai nemokamų vaisių ar pan.

          Comment


            Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

            Įdomu kokia procento dalis Lietuvoje turi įvadą kuris net nepajėgia 3kW išbezdėti, spėju nelabai didelė.
            Nežinau, koks procentas, bet senesnės statybos namuose ir daugiabučiuose buvo populiaru tiesti mažą galią, nes buvo įsivaizduojama kad elektros apšveitimas yra praktiškai vienintelis dalykas kam bus naudojama.

            Comment


              Parašė vaidasp Rodyti pranešimą

              Turi suprasti, kad nemokamas krovimas tau duodamas kaip bonusas. Galbūt dėl to tau mažiau premijos skirs ar mažiau atlyginimą kels. Bent jau aš darbdavio vietoje taip daryčiau.
              Valstybinėse įstaigose kur atlyginimai reguliuojami ir gana maži, tokiais bonusais bando išlaikyti gerus darbuotojus. Todėl ir kels, ir skirs, ir draudimą pirks, ir dar galvos kaip legaliai padidinti patrauklumą. Vienas minusas kad stengiamasi dėl key darbuotojų, o bonusus gauna dauguma.
              -

              Comment

              Working...
              X