Tai ju problemos.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Ignalinos atominė elektrinė
Collapse
X
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąTai ju problemos.
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąO Lietuva galejo padiktuoti savo salygas - uzdarom, bet jus pastatot mums nauja reaktoriu savo lesomis. Derybos buvo, o net vien tik ultimatumai. Nebutu ES burzujai subiedneje, duodami 10 milijardu reaktoriaus statybai. Didele dalis tu lesu butu sugrizusi i ES per irangos ir darbu atlikimo uzsakymus...
Parašė Al1 Rodyti pranešimą25 metai - reaktoriu eksploatacijos trukme, nustatyta gamintojo. Zodis "gamintojas" cia nelabai tinka, bet kito nepapuole ant liezuvio galo...
Bet stai vakarieciai ismintingesni ir sako, kad 25 metai - per ilga trukme. Netgi po to, kai i elektrine sukista daugybe lesu modernizacijai, sumontuota vakarietiska iranga. IAE buvo geriausiai modernizuota is visu RBMK reaktorius turinciu elektriniu. O tuo tarpu paciu rusu priziurimi RBMK reaktoriai Rusijoje ir toliau dirba ir dirbs tiek, kiek gamintojai nustate. Netgi Suomijos panosyje...
Parašė Al1 Rodyti pranešimąKur kabeliai? O jie Vakarams nereikalingi, kaip ir musu dempingine energija ju rinkai.
Vakarams kabeliai gal ir nereikalingi, bet visas menas ir yra mokėti paspausti, kad išskirtų finansavimą. Vilnius potencijos pristigo, ne kas kitas...
Comment
-
Parašė oranger Rodyti pranešimąTaigi tu sakai - ten viskas taip puiku, o jie patys rodo per TV, kaip šala jų žmonės masiškai Sibire. Neišsisukinėk.
Parašė Kecal Rodyti pranešimąLietuvai labiau reikėjo Bendrijos, negu Bendrijai Lietuvos... todėl ir šantažavimo galimybė buvo menka. Bent kiek rimčiau pyktis su ES dėl šio vieno klausimo būtų buvusi beprotybė.
Bijau, kad jie mažiausiai buvo reikalingi mūsų politikams, tebesėdintiems Rusijos kišenėje. Bent jau nomenklatūrinius "socialdemokratus" galima kone tiesiogiai kaltinti Lietuvos išdavyste - nes nepajudino net mažojo pirštelio, kad Lietuvą su Europa sujungtų (ne tik kabeliais). Kitos partijos, žinia, irgi savaip geros...
Vakarams kabeliai gal ir nereikalingi, bet visas menas ir yra mokėti paspausti, kad išskirtų finansavimą. Vilnius potencijos pristigo, ne kas kitas...
Kai lygiaverciai ir lygiateisiai partneriai derasi, tai yra siekiama abipuses naudos. Lietuva ejo deretis su istiesta ranka, o gavo duonos rieke ir spyga.
Uz AE uzdaryma ir prarastus energetikos pajegumus turejo buti kompensuota tiesiogiai - pastatant nauja reaktoriu uz ES pinigus.
ES yra visokie zalos atlyginimai, visokios kompensacijos pasitraukiantiems is zemes ukio ukininkams, kompensacijos uz dirvonuojancius laukus, kompensacijos uz gamybiniu pajegumu mazinima ar verslo nutraukima (garsusus saldusis cukrus)... Tai kodel nebuvo kompensuota uz AE uzdaryma skiriant lesu naujo raktoriaus statybai?
Pasakytu ES kokiam nors VW, kad ju automobiliai kalti del klimato atsilimo ir pareikalautu nustoti gaminti automobilius...
Visos partijos kaltos.Paskutinis taisė Al1; 2010.01.05, 23:15.
Comment
-
Parašė Nikas Rodyti pranešimąChebra, šaukštai po pietų. Tema turėtų sulaukti jegainės likimo...
Comment
-
Parašė oranger Rodyti pranešimąPritariu. Nebent pradėt šnekėt apie naują atominę
Comment
-
Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimąKas neleido? Mes patys visus stambesnius projektus statom tik popieriuje. Giliavandenis uostas - popieriuje, VAE - popieriuje, elektros jungtys - popieriuje, nacionalinis stadiones - netgi tas popieriuje.
O tu gali tas ekspertų išvadas pacituot ar kokią nuorodą į juos duot?
PS Ir klausyk ką tau protingi žmonės sako. UK tikrai priklauso ES, dargi net seniau nei mes.
Comment
-
Parašė Darius555 Rodyti pranešimąUK=United Kingdom
UKR=Ukraine
Blemba tu trenktas biski, taigi tau reikia pasidomet
1. Buvo atjungtos visos apsaugos sistemos pries eksperimenta,
Vadinasi sudas ,o ne reaktorius ,jei kokiam teroristui ar siaip alkoholikui ten dirbanciam yra galimybe atjungti VISAS saugumo sistemas. Taip niekada ir niekas neturetu statyti. Na zinoma rusams tai negalioja.
Comment
-
Parašė Sula Rodyti pranešimą
Jungtinė Karalystė yra pilnataeisė ir visiška ES narė. Tam tikrų sutartinių išimčių turi beveik visos ES narės. Beje, JK yra ir Šengeno sutarties narė.
jJi ne tai,kad pilnateise,bet kazkaip ten 'priveligijuota" . Pasivazinek po visa ES,pravaziuosi visur laisvai ,nera jokiu muitiniu nieko. Ir po to pabandyk ivaziuoti su kroviniu i UK. Ir pamatysi ,kad yra ir muitine sir t.t. ir joks Es nevarzomo biznio judejimas ten negalioja. Nekalbu jau apie atskira ju pinigine sistema,kaip vieno is seniausiu nariu:-) Anglijai ES nelabai gali nurodineti ka ji turi daryti.
Comment
-
Parašė praeivis Rodyti pranešimąjJi ne tai,kad pilnateise,bet kazkaip ten 'priveligijuota" . Pasivazinek po visa ES,pravaziuosi visur laisvai ,nera jokiu muitiniu nieko. Ir po to pabandyk ivaziuoti su kroviniu i UK. Ir pamatysi ,kad yra ir muitine sir t.t. ir joks Es nevarzomo biznio judejimas ten negalioja. Nekalbu jau apie atskira ju pinigine sistema,kaip vieno is seniausiu nariu:-) Anglijai ES nelabai gali nurodineti ka ji turi daryti.
Comment
-
Parašė praeivis Rodyti pranešimąVadinasi sudas ,o ne reaktorius ,jei kokiam teroristui ar siaip alkoholikui ten dirbanciam yra galimybe atjungti VISAS saugumo sistemas. Taip niekada ir niekas neturetu statyti. Na zinoma rusams tai negalioja.
Klausyk o kiek tau metu? Parasyk atvirai,speju [16..19]
Comment
-
Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimąAr tik ne apie skirtingus asmenis kalbat. ČAE vyr. inžinierius buvo Fominas, o Darius akivaizdžiai kalba apie Diatlovą, kuris tiesiogiai vadovavo bandymui ir buvo, jei atmintis neapgauna, Fomino pavaduotojas. Tik abejoju ar Diatlovas antrą dieną po avarijos dar galėjo svaidytis tokiom frazėm, nes pagal idėją tuo metu turėjo gulėti ligoninėj ir gydytis spindulinę ligą. Žinoma, jei ta frazė apskritai ne "urban legend."
O kodėl toms medžiagoms susimaišius su vandeniu turėtų įvykti branduolinis sprogimas? Kad galėjo įvykti garų sprogimas tai taip, tik tas buvo atskleista tikrai ne 2006 m. Štai pvz. Jurijaus Ščerbako knygoje, kuris buvo išleista praėjus metams po avarijos (yra ir lietuviškas 1990 m. leidimas) yra aprašyta ta situacija ir tai, kaip naktį iš gegužės 6 d. į 7 d. buvo išsiurbtas tas vanduo iš po reaktoriaus ir likviduotas sprogimo pavojus.
Tikrai buvo ivertinta galimybe kad susimaisius medziagoms gali gautis kritine mase ir ivykt 1.5MT sprogimas, sugriovimai butu buve iki Minsko. Gomelio, Kijevo gelezinkelio stotyse buvo privaryta i rezervinius kelius labai daug gyvuliniu ir keleiviniu vagonu buvo ruosiamasi dar vienai EVAKUACIJAI.
Comment
-
Parašė Darius555 Rodyti pranešimą...gali gautis kritine mase ir ivykt 1.5MT sprogimas...Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012
Comment
-
Parašė praeivis Rodyti pranešimąjJi ne tai,kad pilnateise,bet kazkaip ten 'priveligijuota" . Pasivazinek po visa ES,pravaziuosi visur laisvai ,nera jokiu muitiniu nieko. Ir po to pabandyk ivaziuoti su kroviniu i UK. Ir pamatysi ,kad yra ir muitine sir t.t. ir joks Es nevarzomo biznio judejimas ten negalioja. Nekalbu jau apie atskira ju pinigine sistema,kaip vieno is seniausiu nariu:-) Anglijai ES nelabai gali nurodineti ka ji turi daryti.
Pinigų sistema yra atskira, nes JK nėra eurozonos narė, kaip, beje, ir Lietuva. Nors svaras yra reikšmingas pasaulio finansinės sistemos vienetas, perėjimas prie euro svarstomas jau ne vienerius metus. Taip, britai turi didesnę įtaką ES nei Lietuva, bet tai numatyta pagal sutartis, bei neformalios reikšmės politikos ir verslo struktūrose. Išimčių, ir gana reikšmingų, turi pvz. ir Prancūzija.
Pasų (migracijos) kontrolės Šengeno sutartis visiškai nepanaikina, dalis sienos kontrolės klausimų paliekama vidinei šalies jurisdikcijai. Be to, dėl geografinės padėties Britų kaip, beje ir Airių salos turi higieninių, veterinarinių ir fitosanitarinių apribojimų.
Comment
-
Parašė Mørtã Rodyti pranešimąo kokios galios buvo nebranduolinis sprogimas?
Kritinė masė tokia, kaip branduoliniuose ginkluose negalėjo sudaryti - pernelyg mažas sodrinimas. Reakcija vyksta, bet ne grandininė.Paskutinis taisė Sula; 2010.01.06, 09:35.
Comment
-
Parašė Mørtã Rodyti pranešimąo kokios galios buvo nebranduolinis sprogimas?
Comment
-
Parašė praeivis Rodyti pranešimąAs nesakau,kad nepriklauso. as sakau,kad ji ten turi 'isskirtines' teises. Nors nenoriu suklaidinti,bet kiek teko girdeti tai siaip jau ES istatymai yra virsesni ,nei atskiru valstybiu istatymai. tuo tarpu UK to nera.Jie tokie kaip bendroje ekonomineje bendrijoje ir tuo paciu kazkaip atskirai patys sau.
Parašė praeivis Rodyti pranešimąjJi ne tai,kad pilnateise,bet kazkaip ten 'priveligijuota" . Pasivazinek po visa ES,pravaziuosi visur laisvai ,nera jokiu muitiniu nieko. Ir po to pabandyk ivaziuoti su kroviniu i UK. Ir pamatysi ,kad yra ir muitine sir t.t. ir joks Es nevarzomo biznio judejimas ten negalioja. Nekalbu jau apie atskira ju pinigine sistema,kaip vieno is seniausiu nariu:-) Anglijai ES nelabai gali nurodineti ka ji turi daryti.Got sun in my face, sleeping rough on the road
Comment
-
Ta proga, dar 1 analizas:
Nuo 1999 m. iki dabar gauta 4,7 mlrd. litų! Pasižadėjome atsisakyti senosios elektrinės, tačiau išsaugojome teisę statyti naują ir išlikti branduolinės energetikos valstybe.
Užsienio ekspertai liudija jau nuo 1996 m. raginę atsakingus Lietuvos tarnautojus ir politikus užsiimti nauja AE. Iki paskutinių dienų rūpintasi priešingai: senosios sistemos išsaugojimu.
...
Bet iš kitos pusės, europiečiai yra labai nuoseklūs vykdydami investicinius projektus, ir vargu ar paliks mus kaip skalbinius ištemptus kaboti tarp dviejų skirtingų žemėlapių. Manyčiau, kad investicijos gilioji prasmė yra vis tik ne AE uždarymas, o mūsų persijungimas prie Europos energetinės sistemos.
Comment
-
Parašė r08n Rodyti pranešimąTa proga, dar 1 analizas:
Uzdaryti AE tik tam, kad mes prisijungtume prie ES energetines sistemos be generacijos galiu, pirktume ju energija ir moketume uz elektra daug brangiau.
Tai vat kur tikrasis tikslas.
Comment
Comment