Parašė ASN
Rodyti pranešimą
O dabar atsakau dėl kiaulių.
ES parama yra kapitalui. Tai yra reikia turėti savo dalį. Kaip žinia, su 100 Lt savo kapitalo, pateikęs paraišką špygą gausi.
Danai čia ateina su savo kapitalu ir jie net ne visada prašo ES paramos. Be to danai jau turi rinką, o tai, jei neklystu antra ar trečia šalis pasaulyje pagal kiaulienos eksportą. Taip kad jų rinka - visas pasaulis ir jie jos taip lengvai neatiduos. Ką kažkoks lietuviška kiaulidė gali padaryti? Ar danų kiaulininkai be valstybės (Danijos) palaikymo išsikovojo tokias pozicijas? Ir ką Lietuvos kiaulininkams siūlo Lietuvos valdžia, neskaitant ES finansinės paramos? Ar to pakanka?
Siūlot atlikti analizę? O kam ji iš viso Lietuvoje reikalinga? Ar visokie egzperai jų neprirašo n+1? Ir kas iš to? Deja, aš neturiu nei laiko, nei galimybių atlikti tokią analizę.
Gal reikia skirti sąvokas "teisingai" ir "teisėtai". ES lėšos dauguma atvejų skirstomos ir panaudojamos teisėtai, .t.y. laikantis įstatymų ir kitų teisės aktų. O ar teisingai - tai ar su maksimalia ir (ar) ilgalaike nauda, atitinkančia valstybės prioritetus, strategiją ir pan. Ir kokia nauda, pavyzdžiui, iš tolerastijos propagandos?
Toliau cituoju paties žodžius:
Taip pat sunku sutikti su jusu argumentu, kad ES parama tik ismoke lengvai gyventi.
paskolos didele dalimi suejo i privatu vartojima bei nekilnojamaji turta ir taip isgaravo per kamina, jei ka
O kas dėl elektrinės uždarymo lėšų, tai ir dabar dar neaišku, kiek jų reikės. Jau milijardai išnaudoti. Vis maža. Kiek dar reikės? Europa duos? Ne daugiau, nei žadėjo. Taip kad vis tiek dengti teks iš tarifo. Aš dar kartą sakau, kad nuo tarifo pradėjus atskaitinėti bent po 2-3 centus (parazituojančių pilvočių, kurie penėjosi valstybiniame elektros paskirstymo sektoriuje sąskaita) nuo kokių 1995 m., kai ekonomika atsistojo ant kojų, buvo galima sukaupti reikiamą sumą. Juk net tada buvo žinoma, kad elektrinę teks uždaryti ar bent jau atnaujinti kanalus.
Comment