@Mantaz, vietiniai tai zinojo gal 10 metu,,, o siaip tai as nematau jokiu problemu a gresmiu, apart padidejusio pauksciu kiekio, nes visos kitos problemos sutvarkomos. Teko matyti studija, tai patikek ne vienos dienos darbas. Tiesiog atsirado pora pilieciu, kurie mala suda ir tiek, ty garsiai rekia ir siekia savo tikslu.
Lietuvoje mes taip jau esame priprate - valdzia pasake reiskia taskas. Mantas teisus - kvailyste visa tai...
Brazas Lietuvje elgiasi kaip karalius, jo rankose visa valdzia ir visi pinigai. Jei kas norite, prasau keiskite, ieskokite kitos vietos, o kas tuo uzsiims. Aplinkos ministerjos biuroktatai savo darba jau atliko ir jiems nusisvilpt i viska.
Sutinku, kad tikriausiai nebutu Lietuvoje vietos kur nekiltu priestaravimu del savartyno, cia jau toks daiktas, kad niekas jo nenori. Taciau manau, kad Kernave tikrai ne eiline vieta ir netgi ne eilinis Pasaulio paveldo objektas. Tai autentiskos lietuviskos prokulturos palikimas ir statyti salia jo (jau tegu vien geografine prasme, nors jei kas sako, kad tas savartynas bus "be kvapo" tai jau manau tikrai zmogelis kosmoso gyventojas...) reiskia visiska tautini ir kulturini nihilizma. O tokio musu Lietuvoje tikrai yra. Deja tai tik pailiustruoja si fakta....
Beje paskutiame pasikalbejime "pas prezidenta" Vilnaus meras paskatino negasdinti musu visokiais UNESCO, tipo ten pragmatikai taip pat ir supras mus jei mes patys ant paveldo savo pridergsime.
Gali buti. Tik nezinau ar mes besuprantame patys save.
Hmm..kazi kodel niekas visuomenei nepranese apie tai pries dvejus metus?Slepe kol reiks pradet irenginet savartyna,zinojo,kad bus nepatenkitu,o dabar se tau - kazka pakeisti jau per velu?
Šitas sąvartynas galėtų ir turizmui pasitarnaut, tarkim įrengus kokį restoraną, kuriame patiekalai - vien iš surinktų iš sąvartyno
Pamenu,aukletoja karta pasakojo kaip ji su vaikais i savartyna vaziavo (nebloga ekskursija..vargsai vaikai..).Tai zodziu,kaip tie vadinami bomzai sake:"Va,radom mesikes,saslykiuku tuoj isikepsim,si bei ta nukratysim,praplausim"
Šitas sąvartynas galėtų ir turizmui pasitarnaut, tarkim įrengus kokį restoraną, kuriame patiekalai - vien iš surinktų iš sąvartyno
Pamenu,aukletoja karta pasakojo kaip ji su vaikais i savartyna vaziavo (nebloga ekskursija..vargsai vaikai..).Tai zodziu,kaip tie vadinami bomzai sake:"Va,radom mesikes,saslykiuku tuoj isikepsim,si bei ta nukratysim,praplausim"
Ten kiek supratau "salia" Kernaves tai apie 20 km? ;]] Turistelis vokietis apsisiks kol nueis toki atstuma ir pamatys ta savartyna. Gyvenu Kaune, ir turiu "salia" Lapiu savartyna, nei matau as jo, nei jis man smirda nei ka. Ir lapes kurie gyvena nepergyvena,o cia matai skandalas. Visi laimingi butu kogero jai ta savartyna darytu po juros dugnu, bet tada klyktu kad pinigu belenkiek isleista.... Kaip bedarys vadzia, taip bus blogai ir taskas ;]
Heh, bet jei turistelis sugalvos paskraidyt aplink Vilnių, jo apylinkes?
Nu nežinau dar, kažkaip nelabai ta savartyno vieta :/
Bet jei jau viskas nuspręsta.. tai turbūt tenka palaikyt...
Tai jai sugalvos paskraidyt tai ar jis bus Kazokiskese ar 50km toliau, ji vistiek matys ;] Beja savartyans kogero graziau atrodys nei sugriuvusios feromos ir kaimo trobos ;]
Comment