Parašė Al1
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Buvę traukinių tvarkaraščiai
Collapse
X
-
I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
Parama Siaurojo geležinkelio klubui
-
Tūriškiai tai Krosna. O kai kurie reisai į Alytų 193x metais buvo sutrumpinti iki Tūriškių dėl paprastos priežasties. Iš Kauno į Alytų buvo greičiau ir pigiau nuvažiuoti autobusu. Autobusai iš Kauno kasdien važiavo apie 6 ar 8 kartus (į Alytų ir pro Alytų). 1936 m. autobusų tvarkaraščiai iš Kauno temoje apie viešojo transporto istoriją.
Comment
-
Parašė Darius555 Rodyti pranešimąkokiame ruoze traukdavo ji Lietuvoje registruoti silumveziai. Dekui
O keleivinius traukinius aptarnaudavo Rygos, Minsko ir net Leningrado depu šilumvežiai.
Galėjo stoti, bijau sumeluoti, Ignalinoje, Vilniuje ir Varėnoje.
Comment
-
Parašė Darius555 Rodyti pranešimąNorejau paklaust apie sovietiniais laikais kursavusi traukini Leningradas-Vilnius-Gardinas-Varsuva-Berlynas. Kuriose stotyse/stotelese jis stodavo Lietuvoje ir kur Lietuvoje keisdavosi lokomtyvai ar ju brigados...
Comment
-
Keleivių ir prekių-keleivių traukinių tvarkraštis. Galioja nuo 1924 m. birželio 1 d.
Plačiųjų ir siaurųjų, išskyrus Klaipėdos krašto siauruosius, geležinkelių tvarkaraštis.
Pirmasis puslapis. Viršelis juodas, kietas.
LG1924.06.01.PDF - 3.6 MbPaskutinis taisė Al1; 2011.09.23, 17:11.
Comment
-
Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
Kaip tvarkaraštyje matyti, iš Šiaulių išvykdavo 0:10h.(24:10), į Biržus nuvykdavo 9:10h ryto.
Kažin kaip šiandieninis jaunimėlis "stenėtų" (sorry už išsireiškimą), jei tiek laiko važiuotų traukinys iš sostinės į Kauną?
Comment
-
Nuo 1926 m. gegužės 15 d. įsigaliojęs tvarkaraštis.
Knygutėje virš 200 psl. Viršelis spalvotas, trispalvės fonas. Priekinio viršelio būklė prasta. Pirmieji puslapiai taip pat aplamdyti. Popierius prastas laikraštinis, trapokas. Todėl kopijuojant nebuvo kaip prispausti - kai kurių puslapių teksto raidės arčiau surišimo neatsišvietė.
Knygutėje: Keleivių ir bagažo vežimo taisyklės, tarifai, svetimšaliams Lietuvoje gyventi taisyklės, vizų išdavimo ir užsienio pasų išdavimo taisyklės, muitinės patikrinimo tvarka, bilietų pardavimo vietos, pašto pervežimai ir kt., plačiųjų ir siaurųjų geležinkelių tvarkaraščiai, perdavimo traukinių tvarkaraščiai, Klaipėdos krašto siaurųjų geležinkelių tvarkaraščiai, Kauno miesto siaurojo geležinkelio tvarkaraštis, taip pat traukinių numeracijos tvarka, maksimalūs nuolydžiai, traukinių greičiai ruožuose, didžiausi leistini sąstatai, jų masės, tarpstočių pravažiavimo laikai ir kt.
Taip pat yra įklijos su geležinkelio, stočių nuotraukomis.
Knygutė išleista lietuvių, prancūzų ir vokiečių kalbomis. Vežimo taisyklės, informacija keleiviams apie tarifus, informacija užsieniečiams ir kt. iki tvarkaraščių dubliuotai išspausdinta visomis trimis kalbomis. Aš praleidau tekstą prancūzų ir vokiečių kalbomis.
LG1926.05.15.PDF - 25.5 MbPaskutinis taisė Al1; 2011.10.10, 20:32.
Comment
-
1926 10 30.
LG1932.10.30.PDF - 6.7 Mb
Viršelis tamsus, todėl nekopijavau. Priekinio viršelio vidinėje pusėje kalendorius.
Plačiųjų ir siaurųjų geležinkelių tvarkaraštis, nuolatinių prekinių ir tranzitinių traukinių tvarkaraštis, perdavimo traukinių tvarkaraštis, Klaipėdos krašto siaurųjų geležinkelių tvarkaraštis, įvairūs tarnybiniai priedai.
Comment
-
1932-1933 m. "Kelionių vadovas".
Jame traukinių (plačiųjų, siaurųjų ir Klaipėdos krašto privačių) bei tarptautinių (atskirai) tvarkaraščiai (galioję nuo 1932 m. gegužės 22 d.).
Taip pat Kauno siaurojo geležinkelio tvarkaraštis.
Kauno miesto autobusų tvarkaraštis.
Užmiesčio autobusų iš Kauno ir Šiaulių tvarkaraštis.
Autobusų Klaipėda - Palanga tvarkaraštis.
Garlaivių iš Kauno ir Klaipėdos (vietinių ir į Karaliaučiaus kraštą) tvarkaraščiai.
Oro linijos Berlynas - Kaunas - Maskva tvarkaraštis.
Greičiausio susisiekimo tarp Kauno ir svarbesnių Lietuvos bei užsienio miestų lentelė.
Pašto, telegrafo, geležinkelių tarifai, bilietų platinimo vietos ir kt.
Valiutų kursai.
Informacija apie vizas Lietuvos piliečiams ir užsieniečiams. Buvimo Lietuvoje užsieniečiams tvarka ir pan. Užsienio šalių diplomatinių atstovybių adresai Lietuvoje ir Lietuvos užsienyje.
Lietuvos aprašymas - šalis, gamta, ūkis, kultūra. Kurortai ir t.t.
Tekstas lietuvių, vokiečių ir prancūzų kalba. Šalies aprašymas pateitkas lygiaigrečiai trimis kalbomis. Todėl jo dalį vokiškai ir prancūziškai praleidau.
Kelioniu_vadovas_1932-33.PDF - 11.8 Mb
Knygutėje dvi įklijos - Lietuvos kelių ir geležinkelių schema ir Europos pagrindinių magistralinių geležinkelių schema. Jų į PDF'ą nedėjau. Tiesa, kampukų trūksta, bet juose jokios naudingos informacijos nėra, todėl kopijuodamas sutaupiau dvi kopijas kortelėje.
Taip pat metalinės statinės formos skirtukas su "Imperial Oil" reklama. Kietas kartonas, dvipusis, spalvotas, žaliai geltonas, tekstas raudonas. Virvutė žalia.
Comment
-
1934-1935 m. "Kelionių vadovas"
Traukinių, autobusų, garlaivių ir lėktuvų tvarkaraščiai, informacija turistams apie Lietuvą, kita naudinga informacija keliaujantiems. Dalį lygiagrečios informacijos vokiečių ir prancūzų kalba praleidau.
Knygutė kuklesnė nei 32-33 m. leidimo. Yra dvi schemos - Lietuvos geležinkelių, autobusų ir garlaivių bei Europos pagrindinių susisiekimo linijų geležinkeliais, laivais bei oru schema. Jos yra atverčiamuose viršelių puslapiuose priekyje (Lietuvos) ir gale (Europos), todėl jas įdėjau į pdf'ą.
Failas didelis - 27 Mb.
Kelioniu_vadovas_1934-35.PDF - 27.3 Mb
Comment
-
1934 metų PKP traukinių tvarkaraščio dalis, apimanti okupuotą Vilniaus kraštą (dabartinę Lietuvos teritoriją ir kai kuriuos maršrutus už dabartinės Lietuvos ribų, jei jie yra tame pačiame puslapyje). Taip pat paaiškinimai, schema, važiavimo taisyklės, tarifų lentelės.
Knygutėje yra pateiktas LOT skrydžių (ir per Vilnių) tvarkaraštis, tarifai.
Traukinių tvarkaraštis galiojo nuo 1934 m. gegužės 15 d.
Rozklad_jazdy_1934.05.15.PDF - 11.2 Mb
Comment
-
Dar vienas PKP tvarkaraštis.
Tvarkaraštis galiojo nuo 1938 m. gegužės 15 d.
Traukinių tvarkaraščio dalis, apimanti okupuotą Vilniaus kraštą (dabartinę Lietuvos teritoriją ir kai kuriuos maršrutus už dabartinės Lietuvos ribų, jei jie yra tame pačiame puslapyje). Taip pat paaiškinimai, schema, važiavimo taisyklės, tarifų lentelės.
Nieko ypatingai naujo, tik iš tvarkaraščių (traukinių numerių) galima pamatyti, kad kai kurie priemiestiniai maršrutai pradėti aptarnauti automotrisėmis. Taip pat yra traukinių tarp Vilniaus ir Kauno tvarkaraštis.
Knygutėje yra pateiktas LOT skrydžių (ir per Vilnių bei Kauną) tvarkaraštis, tarifai.
Rozklad_jazdy_1938.05.01.PDF - 11.2 Mb
Failo pavadinime klaida - tvarkaraštis galioja ne nuo gegužės 1, o nuo 15 d.
Comment
Comment