Panašu, kad EuroDual? Kuo remiantis? Šiaip EuroDual yra dual mode t.y. turi tiek dyzelinį, tiek elektrinį varikį. Rimtai LTG pirktų tokį daiktą?
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Elektriniai traukiniai Lietuvoje
Collapse
X
-
Parašė John Rodyti pranešimąPanašu, kad EuroDual? Kuo remiantis? Šiaip EuroDual yra dual mode t.y. turi tiek dyzelinį, tiek elektrinį varikį. Rimtai LTG pirktų tokį daiktą?
Stadler MASTER DE-CH
The Lithuanian freight operator LTG Cargo awarded Stadler the tender for the supply of seventeen electric 25 kV AC locomotives based on the EURODUAL 6-axle platform.
- 3 patinka
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąMaks greitis 120km/h, kas iš esmės apribos tokių lokų tempiamų keleivinių traukinių greitį, jeigu būtų nuspręsta ateityje tokius traukinius naudoti. Ir šiaip įdomus pasirinkimas.
Gana įdomus pasirinkimas, bet nelabai daug kitokių pasirinkimų yra pagal sąlygas kurios buvo nustatytos. Lietuvoje traukiniai gerokai ilgesni ir sunkesni nei vakarų Europoje, ir kai Europoje dominuoja keturių aširačių lokomotyvai, Lietuvoje ir kitose su postsovietinėse respublikose dominuoja šešių aširačių lokomotyvai. EuroDual regis yra vienas iš nedaugelio vakaruose gaminamų šešių ašių lokomotyvų tipų, ir kadangi reikalavimai gana sudėtingi pasiekti su keturių ašių lokomotyvu, tai greičiausiai kitų konkurentų daug nebuvo.
- 9 patinka
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąKrovininiai vagonai negali važiuoti greičiau. Tai kokia prasmė? Keleivinių su lokomotyvų trauka neliks.
Comment
-
Kokie lokomotyvų traukos traukiniai liks Lietuvoje? Kaliningrado tranzitas, kuriam elektrovežiai nereikalingi. Daugiau nėra kur. Vilnius - Klaipėda bus elektriniai traukiniai. Aš nieko prieš, jei liktų ir vagonai su lokomotyvo trauka, bet tikriausiai neliks. Bet net jei ir liktų, tai pakaktų ir 120 km/h jam. Be to BS'ai ir TEP70M dar neprakalti. Galima prikelti ir bus net 160 km/h. Tik kad vagonai 140 km/h.Paskutinis taisė Al1; 2024.12.16, 20:05.
- 2 patinka
Comment
-
Vilnius-Klaipėda, palikus tik naujus elektrinius traukinius, netrukus nutiks senas geras "trūksta riedmenų", nes taip jau būna, kai visų problemų "išsprendimą" sukrauni ant kokio nors ateityje būsiančio proginio amžiaus projekto, kaip kad naujų elektrinių traukinių pirkimas. Dabar irgi esame grynai tokioje situacijoje. "Naujos" Pesos turėjo išspręsti analogišką problemą prieš ~10 metų, bet neišsprendė, ir toliau "trūko riedmenų", ir toliau važinėjo ir turbūt toliau važinės lokų tampomi traukiniai. Būtų blogai, jei vėl liptume ant identiško grėblio ir visiškai neplanuotume į ateitį ir net nesvarstytume didėjančios paklausos varianto.
- 2 patinka
Comment
-
Rusiško tipo vagonus kas gamina? Ukraina dabar jau iškrito iš gamintojų. Iš Rusijos nepirks gi. Suomijoje kitas vagonų standartas. Dar kiniečiai gamina rusiško tipo vagonus, visokie uzbekai perka. Bet gi Lietuva iš Kinijos nepirks...Galbūt lenkai ar buvę Vakarų Vokietijos Waggonbau Görlitz gali pagamint, kažkada gamino juk tarybiniams geležinkeliams... Bet kiek tai kainuos nedidelės partijos išdirbimas pagal dabartinius reikalavimus? Todėl paprasčiau ir pigiau bus nupirkti dar papildomus kelis elektrinius traukinius iš to paties gamintojo. Pagal sutartį juk berods yra numatyta galimybė nupirkti dar keletą traukinių be jokio konkurso skelbimo.
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąRusiško tipo vagonus kas gamina? Ukraina dabar jau iškrito iš gamintojų. Iš Rusijos nepirks gi. Suomijoje kitas vagonų standartas. Dar kiniečiai gamina rusiško tipo vagonus, visokie uzbekai perka. Bet gi Lietuva iš Kinijos nepirks...Galbūt lenkai ar buvę Vakarų Vokietijos Waggonbau Görlitz gali pagamint, kažkada gamino juk tarybiniams geležinkeliams... Bet kiek tai kainuos nedidelės partijos išdirbimas pagal dabartinius reikalavimus? Todėl paprasčiau ir pigiau bus nupirkti dar papildomus kelis elektrinius traukinius iš to paties gamintojo. Pagal sutartį juk berods yra numatyta galimybė nupirkti dar keletą traukinių be jokio konkurso skelbimo.
Comment
-
Iš bėdos tiktų. Tiktų ir europinis su papildomu perdirbimu 1520 mm. Be to reikėtų sertifikacijos, kas dar padidina kainą. Viena, kai tai daroma formaliai (kaip buvo su visomis Pesomis, nes jos prieš tai jau buvo gamintos tai UZ, tai BČ ir sertifikuotos 1520 mm, bet kitoje šalyje), kas kita, kai reikėtų daryti realiai. Be to iki tol visa fizinė sertifikacija vyko Rusijoje. Kas tą padarys Europoje 1520 vėžei? Bet aš neturiu iliuzijų, kad LTG užsiiminės lokomotyvų traukos traukiniais.Paskutinis taisė Al1; 2024.12.17, 08:29.
Comment
Comment