Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geležinkelių rinkos liberalizavimas Lietuvoje ir Europoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    „LTG Cargo“ birželį maršrute į Vokietiją pridės sustojimą Lodzėje

    LTG grupės krovinių gabenimo geležinkeliais bendrovė „LTG Cargo“ planuoja dabartinį Kauno–Duisburgo maršrutą padalinti į dvi dalis, traukiniams stojant Lenkijos mieste Lodzėje. Tai reiškia, „LTG Cargo“ organizuojami intermodaliniai pervežimai pasipildys dviem maršrutais: Kaunas–Lodzė ir Lodzė–Duisburgas.

    Pasak Eglės Šimės, „LTG Cargo“ vadovės, prieš pradedant nuolatinius pervežimus su sustojimu Lodzėje, „LTG Cargo“ atliks kelis bandomuosius važiavimus, o naujieji maršrutai Kaunas–Lodzė ir Lodzė–Duisburgas galėtų startuoti jau vasaros pradžioje – birželį, rašoma bendrovės pranešime.

    Planuojama, kad ateityje Lodzėje „LTG Cargo“ taip pat teiks ir pirmos bei paskutinės mylios – intermodalinio krovinio atvežimo į terminalą ir paskirstymo į galutinės paskirties vietas – paslaugas, kurios jau yra teikiamos iš terminalų Kaune ir Duisburge. Be to, Lodzė – stambus geležinkelių mazgas, tad verslams, gabenantiems krovinį šiuo maršrutu, atsiranda patogi galimybė partnerių traukiniais pasiekti tiek Lenkijos uostus, tiek Italiją, nurodoma pranešime.

    Intermodaliniu maršrutu Kaunas–Duisburgas „LTG Cargo“ krovinius padėjo gabenti 2022 m., Palemone įsikūrusį Kauno intermodalinį terminalą prijungus prie europinės (1435 mm) vėžės. Šiuo metu intermodalinis traukinys, galintis gabenti 36 puspriekabes ar konteinerius, į Duisburgą ir atgal kursuoja tris kartus per savaitę.

    Comment

    Working...
    X