Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos ant viešojo transporto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    KA 631
    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

    Comment


      Škoda 14tr #2518 gavo "Žmogus voras" reklamą
      Škoda 14tr #2127 gavo "dvigubą reklamą" (iš dešinės pusės geltona, o gale ir kairėj pusėj - mėlyna)
      Volvo 7700 #728 gavo kardiolitos reklamą (vietoj 750, kuris šiuo metu yra sugedęs)
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Keletas naujesnių reklamų:

        2588


        2620



        2127




        Per pastarąjį mėnesį Solariai gavo 0 naujų reklamų, Škodos mažiausiai 5 skirtingas

        Comment


          Solaris Trollino 15 AC № 2684.

          Comment


            Volvo 7700 nr. 713 reklamas keičia kaip pirštines:



            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              713 neseniai turėjo lietuvos draudimo reklamą.

              Comment


                1591 irgi gavo VTLK reklamą. Šiek tiek (keliomis detalėmis) skiriasi nuo 2620.


                Dar nematyta galinė reklama ant 1637. Neabejoju, jų bus daugiau.


                Na ir nepagaunamasis Žmogus Voras


                Comment


                  Ei, o pagal įstatymus, ar galima šitaip marginti transporto priemones? man asmeniškai tos reklamos ant autobusų, troleibusų išvis baisiai atrodo... nebe viešasis miesto transportas, o važinėjanti reklamų/skelbimų lenta su žmonėmis...

                  Comment


                    Norėčiau gauti nuorodą į konkretų (-čius) įstatymo straipsnį (-ius)

                    Šiaip į visokius laisvamaniškus neigiamus pasisakymus apie reklamą ant VT atkertu paprastai - KELEIVIUI LABIAU TURĖTŲ RŪPĖTI BILIETĖLIO KAINA, O NE KAIP IR KUOM TAS TROLEIBUSAS IŠPAIŠYTAS.

                    Comment


                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      Volvo 7700 nr. 713 reklamas
                      [/URL]
                      Dar vienas, VVT 768
                      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                      Comment


                        Manau, kad tuoj ir 761 pasirodys su tokia pat reklama.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Dar pora naujų.

                          1616.


                          1707.

                          Comment


                            Trečioji VTLK reklama ant 1132. (Prieš tai publikavau 1591 ir 2620). Gal jau šįkart paskutinė. Vėlgi tam tikrai elementais skiriasi nuo pirmų dviejų, bet ši turbūt neįdomiausia. Įdomiausiai atrodo 1591 galinių durų zona.




                            Dar papildau 1707 reklamą iš kitos pusės. Vis dėlto tokia reklama geriau turbūt žiūrėtųsi ant Škodos. Tiesiog eilinį kartą suveikė siauras suvokimas - jog Solario "modernumas" pataisys primityvoką reklamą.


                            Dar Birželio pradžioj skelbiau apie šią reklamą, bet 2621 kurį laiką arba nedirbo, arba bastėsi kur nors kitam maršrute.


                            Beje, ant šono keliose vietose užrašyta, jog reikia nufotografuoti šį troleibusą, o nuotrauką nusiųsti nurodytu adresu, tada ji dalyvaus lošime. Jeigu kam aktualu, galiu paskolinti originalą. Nemokamai. Arba patys galit nusifotografuoti. Važinėja 3-ame maršrute. Gal ką naudingo išlošit

                            Na ir šviežiausia naujiena. Jeigu pas autobusus reklamas keičia kai kojines 713, tai pas troleibusus tą vaidmenį atlieka 2684. Vos spėjo nuimti kolegijos reklamą - jau uždėta nauja. Žymiai geresnė.




                            Man nebūdinga, bet negalėjau nepastebėti ganėtinai originalaus darbo ant Volvo autobuso. (Tiesa, nepažiūrėjau, gal čia jau buvo publikuota ankščiau, nes reklama važinėja ant kelių autobusų (712, 723...) ne pirmas mėnuo.) Bet, pamaniau, vis tiek verta dar kartą pabrėžti - paprasta, pigu, bet labai originalu.

                            Comment


                              Būtų gerai tarpai tarp nuotraukų.

                              Comment


                                Vilniaus Solaris Trollino nr. 2685 (16 marš.) ir 2697 (7 marš.) turi naujas pilkšvas Tele2 reklamas, o 1639 (13 marš.) - raudonai žalią 15min.lt reklamą. Pastarasis atrodo tikrai gražiai.
                                Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.16, 09:46.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Dar vienas Solaris troleibusas gavo moteriško žurnalo "Ji" reklamą.

                                  Pavyko šiandien pavakarę Pylimo gatvėje pagauti 2697 su nauja reklama


                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Ant senų "Škodų" iš viso neklijuočiau reklamos. Atrodo kaip anti-reklama.

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      Dar vienas Solaris troleibusas gavo moteriško žurnalo "Ji" reklamą.
                                      Panašu, jog man jį pavyko nufotkint
                                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                      Comment


                                        VVT 1632
                                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                        Comment


                                          Kiek anksčiau mano minėtas 1639:

                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X