Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė enigma Rodyti pranešimą
    Na ne visą laiką vyks krepšinio rugtynės, bus ir koncertų, tikiuosi. Ir gerų
    tikiuosi, per atidarymą gros "Žentai", mano vieni iš mėgstamiausių ambient neofolk atstovų

    Comment


      Parašė White_horse Rodyti pranešimą
      Kazkaip is vidaus neatrodo didele, neatrodo, kad erdves yra daug, net nesitiki, kad tilps ten iki 15k zmoniu, nors galbut kuo maziau bereikalingos erdves, tuo jaukesne arena.
      Na jau maža, viršuje sėdint ir taip jau bus labai toli. Ar pačiam patinka reginius žiūrėti per žiūronus?
      Flickr

      Comment


        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        tikiuosi, per atidarymą gros "Žentai", mano vieni iš mėgstamiausių ambient neofolk atstovų
        Ironiją supratau
        ______________
        The Division Bell

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Na jau maža, viršuje sėdint ir taip jau bus labai toli. Ar pačiam patinka reginius žiūrėti per žiūronus?
          Jap. Aš stovėjau viršutinėje tribūnoje ir sunkiai galėjau įžiūrėti ką darbininkas daro. Paskui įlėkė traktorius irgi labai labai jau mažytis. Tai kašę žiūrėti reiktėtų daug alaus išgėrus, kad tik išsirėkautum, nes ar taip ar taip tu jos nematysi
          You've got one life! Live it!

          Comment


            Šiandien ryte apžiūrėjau tą stiklainiuką... dabar tai tikrai nekas... labai nekas... žinoma dar nebaigta arena, tai kažko įspudingo tikėtis ankstoka, tikiuos pabaigus galėsiu lengviau atsikvėpti ir sakyti, kad buvau neteisus 2010 spalio 23 dieną žiūrėdamas skeptišku žvilgsniu į tą stebukla reprezentuojantį bei garsinantį Kauno miestą...

            Comment


              Parašė qwe Rodyti pranešimą
              Šiandien ryte apžiūrėjau tą stiklainiuką... dabar tai tikrai nekas... labai nekas... žinoma dar nebaigta arena, tai kažko įspudingo tikėtis ankstoka, tikiuos pabaigus galėsiu lengviau atsikvėpti ir sakyti, kad buvau neteisus 2010 spalio 23 dieną žiūrėdamas skeptišku žvilgsniu į tą stebukla reprezentuojantį bei garsinantį Kauno miestą...
              arena pati negarsina nieko. Miesta garsint gali renginiai vykstantys joje.
              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

              Comment


                Dar foto
                http://www.15min.lt/gallery/show/Zal...nu-tempu-13891

                Didesnės



                kaunas.lt
                Paskutinis taisė Mjso; 2010.10.23, 14:56.

                Comment


                  Aš čia kai ką ištrinsiu. Jei ir toliau tęsis diskusija "Tu man, aš tau" - prasidės pražangų lietus. Norintys pabendrauti asmeniškai vienas su kitu, keliauja į AŽ. Dar kartą perskaitom temos pavadinimą ir diskusiją tęsiame jo kontekste.
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment






                    pagaliau jie dirba ir savaitgaliais

                    Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                    Comment


                      Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                      arena pati negarsina nieko. Miesta garsint gali renginiai vykstantys joje.
                      Na kodėl... jei būtų buvęs prancūzų projektas - Ledkalnis (deja... gaila... teko apie jį pamiršti. Nežinau kam už tai pasakyti ačiū... ), manau tai būtų buvęs ir labai įspudingas miesto simbolis, kurį manau būtų aplankęs tikrai nemažas turistų skaičius.

                      Comment


                        Parašė SlickroX Rodyti pranešimą
                        Na kodėl... jei būtų buvęs prancūzų projektas - Ledkalnis (deja... gaila... teko apie jį pamiršti. Nežinau kam už tai pasakyti ačiū... ), manau tai būtų buvęs ir labai įspudingas miesto simbolis, kurį manau būtų aplankęs tikrai nemažas turistų skaičius.
                        Už 700 milijonų litų?
                        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                        Comment


                          Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                          Už 700 milijonų litų?
                          Nebenoriu veltis į praeitį, kadangi nelabai te pamenu visų faktų, visų tikrų kainų ir t.t., bei neverta dabar taip giliai atgalion bristi į off-topic.

                          Tačiau... kaip pavizdį galiu pateikti. Manai, Jungtinės valstijos skaičiavo biudžetą / išlaidas / kainą, kai statė Laisvė statulą? Arba kai Sidnėjus statė Operos rūmus?

                          Nieko nekaltinu dėl to kaip yra dabar. Šaunu, kad bent kažkas bus... kadangi Lietuvos piniginė neguminė, tačiau jei nori kažką ilgam turėt gerą - visada tenka kažką aukoti.
                          Paskutinis taisė SlickroX; 2010.10.24, 02:11.

                          Comment


                            Nepamirškime, kad Laisvės statulą Niujorkui padovanojo Prancūzija 1886 metais ir amerikiečiai jai neišleido nė cento

                            Comment


                              Parašė SlickroX Rodyti pranešimą
                              Na kodėl... jei būtų buvęs prancūzų projektas - Ledkalnis (deja... gaila... teko apie jį pamiršti. Nežinau kam už tai pasakyti ačiū... ), manau tai būtų buvęs ir labai įspudingas miesto simbolis, kurį manau būtų aplankęs tikrai nemažas turistų skaičius.
                              O ledkalnis, tai jau ne stiklinė kampuota dėžė būtų buvus...

                              Comment


                                Tik miestai.net






                                Comment


                                  nieko įspūdingo su ta arena nėra, bet ir nieko baisaus. Rezultatas manau pagal galimybes, reik sulaukt galutinio realaus varianto.

                                  Comment


                                    Arena, kaip arena Man asmeniškai ji simpatiška ir kukli, o kuklumas mane žavi

                                    Comment


                                      tai kaip suprantu ant tu laiptu jokiu porankiu nebus. kol per koki rengini kasnors kokors nenustums

                                      Comment


                                        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                        O ledkalnis, tai jau ne stiklinė kampuota dėžė būtų buvus...
                                        Taip, bet toji stiklinė kampuota prancūzų dėžė bent reprezentuotų ir vaizduotų kažką (įdėja originali, bei vieta jai taipogi), o ne "random" daugiakampis, kuris neturi jokio simbolio.

                                        Comment


                                          Parašė Marux Rodyti pranešimą
                                          tai kaip suprantu ant tu laiptu jokiu porankiu nebus. kol per koki rengini kasnors kokors nenustums
                                          tu rimtai taip manai, kad jų nebus ?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X