Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažesni statomi pastatai Vilniuje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    o GAL KAS NORS IŠ ČIA ESANČIŲ ŽINO, KAS PLANUOJAMA šv.STEPONO GATVĖJE?
    אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
    אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

    Comment


      Parašė Mantaz
      Puikios naujienos. Gal turi nuotraukų?
      Neturėjau fotoaparato su savim , tačiau radau sostinėje straipsnį su nuotrauka:

      Comment


        / pagaliau

        Comment


          Daugiau mažesnių projektų

          "Lietuvos žinios" pastatas Gyvėjų g.


          Pastatas Savanorių pr. kažkas buvo minėjęs, bet pamiršau, kam jis priklauso.


          Kažkas vyksta Verslo trikampyje
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Savanorių pr. tai Lietuvos automobilių kelių direkcijos priestatas, o verslo trikampyje vyksta prekybos centro rekonstrukcija kiek žinau B-)
            Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

            Comment


              Halės turgavietę baigs rekonstruoti iki 2006 m. vasario

              Viena didžiausių ir seniausių sostinėje Halės turgavietė bus baigta rekonstruoti iki ateinančių metų vasario 1 dienos. Darbus atliekanti bendrovė "Tugva" į turgavietės rekonstrukciją iš viso investuos 21 mln. litų.

              Vilniaus miesto taryba šį trečiadienį pratęsė turgavietės rekonstrukcijos terminą. Anksčiau "Tugva" buvo įsipareigojusi atlikti turgavietės rekonstrukciją per 2 metus, iki 2004 metų gruodžio 1 dienos. Tačiau bendrovei iškilus finansiniams sunkumams, rekonstrukcijos darbai užtruko ilgiau, nei buvo numatyta, sakoma savivaldybės pranešime

              Šiai problemai spręsti bendrovę "Tugva" įsigijusi įmonė "Metbalta" pateikė miesto savivaldybei 2,7 mln. litų garantiją. "Metbalta" yra didžiausia Panevėžio "Lietkabelio" akcininkė.

              Artimiausiu metu bus atidaryta ant Halės turgavietės naujo priestato stogo įrengta 160 vietų automobilių stovėjimo aikštelė. Čia automobilius galės statyti turgavietės prekeiviai, pirkėjai ir senamiesčio svečiai.

              Jau spalio mėnesį planuojama užbaigti turgavietės priestato statybas ir atidaryti naują dengtą turgavietės dalį - šiuolaikiškai įrengtą 4,8 tūkst. kvadratinių metrų prekybos salę. Turgavietėje nelikus lauko prekybos, pagerės prekeivių darbo sąlygos.

              Be to, numatoma, kad ne mažiau kaip 80 proc. turgavietės prekybos vietų bus skirta prekybai žemės ūkio produkcija ir maisto produktais. Čia veiks ir pramoninių prekių prekybos paviljonai. Be to, turgavietėje įsikurs banko skyrius, vaistinė, kavinė-baras.

              2006 metų pavasarį Halės turgavietės senajam pastatui bei turgavietei sukaks 100 metų.

              ELTA
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Sveika konkurencija Kalvarijų turgui.Valio!
                אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
                אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

                Comment


                  o man visai patiktu jeigu ishguitu ta turgu ish hales. hale - neeilinis ir unikalus statinys, ji statant buvo panaudotos pazhangios to meto metalo konstrukcijos ir t.t.. vistiek nemanau kad ten amzhinai turgus bus. galetu sugalvot kokia pvz visuomenine paskirti. kiek panashiu statiniu uzhsieny po renovacijos tapo kulturos centrais, galerijom, auditorijom.

                  Comment


                    Na turgus kol kas reikalingas tam tikram žmonių sluoksniui, bet ateityje galima to ir tikėtis
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Pradėtas naujinti senasis "Pergalės" kino teatras



                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Ten isikurs klaipedeciu pramogu bankas
                        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                        Comment


                          "Vagos" knygyno aukštinimas


                          Apartamentai Jakšto gatvėje


                          Amatų miestelis Maironio gatvėje


                          "Užupio valda"


                          Iš kitos pusės


                          Šalia naujinamas ir dar vienas medinis pastatas


                          "Elektros" pastato atnaujinimas


                          "Vilmestos" biurai (dešinėje nuo Žaliojo Hanerio), jau darbuojasi poliakalė
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment






                            Jau baigiamas statyti prekybinis pastatas Savanoriu pr.

                            Comment


                              Arba aš nerandu arba ar nėra šiame forume Prie Siemens arenos statomo bmv autocentro ir administracinių patalpų renderių ir nuotraukų?

                              Comment


                                Nera. Pfff...
                                Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                Comment


                                  Pastatui prie Žaliojo Hanerio statomas kranas


                                  O, jis jau pastatytas



                                  Prie tos pačios temos, jau baigiamas naujinti pastatas Gedimino pr. (kur įsikūręs McDonald's)
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    FUI rožinis
                                    O kas ten prie to žaliojo hannerio bus?

                                    Comment


                                      Jau turbūt kelis kart kartoju, kad tai bus 9 aukštų ~6000 m2 biurų pastatas
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        8 aukštų pastatas.

                                        Comment


                                          Parašė farbrom
                                          8 aukštų pastatas.
                                          Su 8 aukstu mansarda?
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X